Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nekem Rs 50-em volt! Ahoz képpest!
Ég és föld! de remélem nekem is nemsokára RS 125 lesz!
mint egy átlag gép,úgy veszi szerintem...rxem még jobban is vette
Blackdragon neked mi van az Rs 125be a rendszeren kivül hogy ennyire brutáisan veszi a fordulatot
vasárnap mikor menétek kakucsra ?
regeltél Hringre? az estire amire csongi is megy? mert ha te is arra mész akkor szerintem én is :)
én benne vagyok!
500 be oda adom de az a vége mert most tudok itt debrecenben egy 2002 -es r6-ost(piros-fehér) nagyon jól néz ki.Pont 1.2 be adnák
Csere is érdekel 1.2 M -ig 600 -as (cbr,r6,gsx-r)
Loki2000 nekem a te moccod tetszik a legjobban ! CSak drága
nekem max 450-em van rs 125-re!
de remélme szeptemberre találok 450-ért egy fasza kis gépet mire meglesz az A1
Az enyém 5 kw-os és tutira nincs hamisitva ,mert kezemben volt a német forgalmi és ott volt lekorlátozva pont a jogsi miatt, tehát ott is gyakorlott szokás. Viszont a németeknél ezáltal a km végsebesség is 165 röl 80 ra volt beirva. Az más tészta hogy ezt már nem vezetik át itt mert nincs ilyen hely a forgalmiba. 1000Ft az éves sulyadóm.Amugy eladó
én nemtudom majd valaki megmondja :)
Pl. itt: Rs 125

Nah ha már témánál vagyunk az Arrow rezó még mindíg eladó 38000Ft.
levizsgáztam már csak a bürokrácián múlik h mikor kapom kézbe a dokumentet..és sajna zat is h mikor és mennyi időre kell leadnom majd..nyáron még remélem ki tom élvezni és azt is h nem ugri ka B-s jogsim
semmi okirat hamisitás nincs benne!
mindenhol 11kw van bejegyezve! BM be, forgalmiba , mindenhol!
vannak emberek akik ezzel foglalkoznak! a többit deritsd ki

a kipuff annyit dob a gépen hogy picivel erősebb lesz, nagyobb, szebb hangja lesz, jobban kiforog ilyesmi...
jah és egy kérdés még, sportkipufogo mennyit dob a motoron?
hát inkább ne próbálkozz mert ha kiderül akkor okirat hamisitásért kaphat az ember...
És meg is mondod?
Van egy RS 125-ös 96-99-ig és GYálon szokott átmenni aki ismeri az szóljon
Tudna nekem valaki tippet adni, h hogy vehetnék 21kW-os rs-t 11-kW-os papirokkal?
A láncfeszítő csavarokon nem állított, úgyhogy nem ott lesz a bibi :S
feszítek a láncon, vagy nemtudom.
lhkjl
valaki jön kakucsi ringre ha jó az idő vasárnap?
nekem is ezt csin mint neked!de nekem a láncom volt laza!de lehet h télleg szarul van beállitva a 2 csavar
Nézd meg hogy egyenesen van e benne a kerék! Lehet hogy a láncfeszítő csavarok nem ugyanúgy vannak beállítva! Inkább addig ne nagyon motorozz mert lerágja a lánckerekedet!