Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jamalnak a hétvégén megpróbált beszúrni egy KTM adventure, jól össze is akadtak és a KTM-es megfeküdt.
nekem a nagy gép már meg van,most már csak a jogsihoz kéne felnőni én is megyek melózni keddtől,hogy aztán be tudjak szúrni Jamalnak minden egyes kanyarban a ringen
bent vagyok melóhelyen. Valahogy össze kell szednem a 600RR-re a manit, szal ez van
nincs kedved gurulni most egyet?
A 22-ei Hungaroringes Honda pályanapra jön valaki? én már regisztráltam a 11:00-ás kezdő csoportba.
Egy lightos Dobcsikő gurulás...valaki?
Itt van html-ben.
multkor sztem téged láttunk debrecenbe a balmazújvárosin 2 RSel jöttünk fel a rutinpálya felöl.
Van
MEgnézném csak nincs progim hozzá
Hy!
Dugót majd akkor amikor eljön az ideje de a gyár 16000 km-re írja a cserét. 13000 km-nél kell gyertyát, váltóolajat, légszűrő betétet tisztítani vagy cserélni stb. Itt nézd meg
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni hogy durván 14000km-nél mit kell cserélni az RS-be ha minden gyári?
Mert azt tudom h dugót de mást nem ?
vkinek van 122es használt hengerje eladó?
Nélküled is mindenki teljesen jól fogja érezni magát. Talán még jobban is. Ha jössz, akkor jee, hameg nem, akkor kifaszt érdekel. Nemkell itt hirdetgetni :)
7fo ota erre varok mikor jelensz meg kakuccsal mostmar azt varom mikor mondod vissza. farmerbanterdelos
estét, estét !

na a múlthét csütörtöki gondok után vasárnap irány Kakucs nem ígérek semmit de ha közbe jönn vmi szólok de eddigi állás szerint gooo
Gyönyörű
csocsi. Itt vagyok a Forma-1 en láttam valakit egy kék TZR50, sárga buko, nem ide valósi?
Jah jah regelek mert hát zuzni kell Rs-t meg megkell néznem hogy megyeget majd egész végig csutka gázon
küggyed csak
aztán vigyázzatok la lopósokkal a hétvégén
jovo vasarnap addigra elvileg lesz telom
vasárnap k.ring?:)
mondjuk a kuplungcsapágy is elszállt de lehet holnapra ok lesz:)
scoefield haverom mondta h nyert az általad kiadott iyen kaparóssorsjegy nyereményjátékon... hozzád irányítom ok, mert nem tudja most kihez foduljon vagy kit hívjon!
KTM-hez azert tenyleg nem kene egy DRZ-t hasonlitani, foleg nem egy S -est.
ahham