Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg azért a szekrény tetején a sarokban csak úgy virítanak a táplálékkiegészítős dobozok. Scitec nutrition és biotech powaaaa...
Én is Háttérben dávid bekemmel, meg egy rakás porral a polcon
Vázvédő: üvegszál v. karbon, megvédi a vázat a kavicsfelverődéstől. Hringen nincs sóderágy, kakucson sincs, egyedül eringen nem hülyeség. tapasztalatból
Stoppie vicces az az utolsó kép az adatlapodon!
Mikor megláttam kurva nagyot röhögtem!
Eladó az Rs-em adatlapomon van minden!
gondolom te egyujjal érzed a radiális féket naná hogy utcán

beletennétek Ferodo versenybetétet és nyalogatnátok a plexit féktávon
JoeZ,
jó Neked hogy minden nap ivászat vagy póker :)) én jövőhéttől állok be kőművesinasnak (nemröhög :DD), hogy el tudjak menni nyaralni a Benzintyúkommal.
jó lesz!
Első féktől én is eldobtam az agyamat

Éppenhogy csak hozzáértem 1 ujjal, és úgy fékezett, mint amikor teljesen behúztam a féket, mint egy őrült az AF1-en...
Megjártam Pestet.

Megvan a motor (elvileg)
Ádámnál (Aszalós) van a motor így ott néztem meg, de az előző tulajnál maradt a törzskönyv és a forgalmi, aki épp nyaral. Így nem akartam elhozni. De hétvégére lehozza Ádám.
Kibaszott szép a motor. Elég jó is vele menni. Főleg az elsőfék ... Na az az ami kibaszottul javult (radiális felfogatás miatt).

Mondott Ádám valami karbon vázvádőt. Ki tud róla valamit? Kellene ....

Adatlapomon van 2 kép.
Nah megvan az új vas! :P
Egyszerűen tökéletes. Hihetetlün nagy élmény az új RS-sel motorozni.
Kényelmes, szép, könnyű vele motorozni stb stb stb. Rosszat nem tudok mondani! :P

Így fojtással is élmény vele menni, pedig így 72-nél nem tud többet menni.
Minden fokozatban 5ezer környékénél letilt, aztán majd 1000km-nél kiiktatják a fojtást.

Az az érdekes, hogy tök új a motor, de nem párosával van számozva a fordulatszámmérő hanem egyesével, pedig itt a topicban már volt régebben olyan új rs125, aminek párosával volt... Mindegy, ez nem izgat :)

Majd még rá kell jönnöm, hogy hogyan kell állítgatni a műszerfalon ezt azt, hogy kell előcsalni a köridőmérőt stb.

Itt egy kép is

Kép1
bukógombát ráhegeszteni
egyrészt a váz az nem simán fém hanem egy ötvözet és vmi speckó hegesztő pálca kell hozzá
másrészt nem rákell hegeszteni hanem egy lyukat furni rá és egy menetes cuccot beletenni és arra fogatod fel a gombát...
és nemutolsósorban kurva felesleges a gomba! ha elesel a géppel akkor baszhatod a fényezést úgyis..., ha pályázol akkor meg megakadhat a gombánál és vagy kiszakad vagy átfordul a motor és a 30rongyos kárból csináltál 130at... ti tudjátok!
aztán arra versenyre benevezne az a pár darab robogó amik tegnap is kint voltak és megverne mindenkit
Hát a 33as körön kívül mentem vagy 4 34-est De lehet h vasárnap megyek hringre, gyere ki, és mérd le Csak akkor nem lesz kakucs
épp ezen filóztam, h lehetne már ott valami 125ös verseny....
Szombaton indulok a CBR125 kupán (Kakucsringen lesz) Huuuhhhhh mekkora égés lesz .
De most semmi nevezési díjat meg licenszet nem kell fizetni csak az 5000-es pályabelépőt, szal hülye lennék ha kihagynám. Legalább kiderül az időmérőn hogy milyen köröket megyek.
fenykepeztem, majd felrakom oket vhova
szerintem valamit nagyon elnéztetek már boccs:)
Mivan ekkora lelki sérülést okoztam a múltkor h le kellett fotóztasd magad mégegyszer?
Ez már 100x jobb mint a múltkori!sőt jóóóóóóó


Amúgy mivan mindenivel ritkán írok mert gyakorlatilag minden nap vagy buliban vagy pókerezni vagyok Ti se roskadjatok a gép előtt! Vagy motorra vagy autóba azt irány szórakozni!

Na mindegy azalényeg h már megint nem vagyok józan de ppont nemérdekel....
Ja Péntek irány Rio fenntleszek a VIP-ben szülinapozunk de ha jön valaki akkor megpróbálok elszökni és összefuthatunk vmelyik bárpultnál!

Üdv mindenkinek
fazsa , csak az idomhoz ne nyuljanak nekem!
bukogombát nem lehet rárakni de hegeszteni igen
2007 es
milyen rsre kéne?
Srác!gondolkozzál már egy hangyafasznyit már bocsika!írtak neked... max az idomot kell megvágni ha egyátalán megkell