Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megmutatod az íveket
Joe knows best
Igen? Kint leszel már délelőtt? mert akkor megyek én is vasárnap és akkor legalább ott leszünk:)
20/3261-070 ot hivd o jo arc meg asszem o a fonok de en mar hivtam ugyh tuti. vasarnap megyek en is
én már napok óta kinn vagyok az utakon, bőrruhában mindenben. tény hogy jó meleg van, de hát ez van :) Motorozni kell, az a jó!
csak felkúr a sok barom, aki állandóan azzal jön hogy minek öltözök be ilyen melegbe... anyádnak! wááá
Mi csak kocsi
Ilyen melegben nemfogunk megfulladni a városban beöltözve
Klíma be és ami szól......
én is azt tervezem bnőmmel de nem igazán akar motorra ülni
Hétfőn irány Mogyoród Aquapark!Ennyi
Csombek ez biztos mert akkor tényleg oda megyek? Egyébként bekaphatják h nem veszik fel a telefont... h ez legyen itthon egy szolgáltatás, h egy retkes mobilt se tudjanak bekapcsolba tartani, szánalmas.
én holnap tisztítom már a medencét
Engem soha nem találnak meg

Nagyon meleg van nálunk
te nem jössz?
akkor megyek oda

csak nem akarják felvenni a telefont
kulonben lehet menni most is kakucsra csak feloras valtasokban vannak a gokartosok-motorosok ugy mint maskor es itt 5e ert egesznap motorozol.
Ezt tudod minek hívják?
bazzmeg nekem napi 20-25 az átlag
Jólvan sry !de ilyen msn címet se láttam még elég érdekes volt gondoltam megkérdezem nyugi engemis megtalálnak mindig!Mér te nem szoktál kapni azt se hiszem
igen de qrva jó h beírtad és most megtalál a sok spam küldö szarházi robot nem vagyok most fent egyébként mert dolgozok
Hring is jó naon nekem nagyon bejött de qurva drága lett
Eringet is kiszeretném próbálni jobban mint kakucs...
oyankor alszik:)
elvileg kakucsra jövő hét hétvére semmi nincs kiírva ugyh akkor ki is nézek:)
Jah értem!cseréld meg a d.u -ánt a d.e.-el !kakucsringis jó még olcsó is mert 3 e ft 2 motornak a beugró
nem... mármint én külön megyek mert a du-n a bnőmé hát majd megyünk 2 hét múlva is pályázni biztos... csak lehet akkor kakucsringre...
Most akkor hogy lesz nem egyszerre mentek,mindenki amikor kitalál?Amúgy mikor lesz legközelebbi alkalom?
én délelőtt megyek:)