Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fényezést megoldom mert a rokonom fényező de ha így megy lassan vennem kell nála bérletet
mennyibe lenne egy dugó csere ?
egyébként most szépen összeállt végre belülről. most jön a pályaidom fényezése, felrakása, valami pici lámpa belevágása... JAMAL jöhetsz majd segíteni, majd valamikor ha megyek érdre beugrok hozzád megnézni h oldottad meg aztán megcsináljuk ezt is:)
megnézzük miyen állapotban lesz elöl a power race. ha jó akkor 4-ért elviheted a maradékot meg költsd egy uj dugóra...
azért nem akarom annyiért adni mert van rajta némi karc, meg szeptemberre dugócsere is esedékes. cigány módon nem fogom eladni h persze vigyed most lett benne dugócsere aztán 2 hét múlva a langlovagokon lássam ah a beblokkolt hátsókerékkel befarol a combino elé...
bencce és ha nyár végén vagy lehet hamarabb össze jönn a mák akkor 450be vihettem ? mert jogsi megvan csak motor kéne
nem szoktam ennyire előre tervezni tuning h már most a hirdetéseket nézzem. majd ha elmegye, és megnézem a számlaegyenlegemet meg a lejárt betétjeimet, utána bőven elég...:)
450be simán eltudnád adni, am meg a motor.hu-n asszem nincs 2 hét csak 1, 2, meg 3 hónap:)

nem érdekel vkit MRA füstszinű plexi 95-98 RSbe? 18ezer ft és nem volt használva.
lehet h fogok rá költeni de nem úgy mint erre, h ha valami oyan alkatrész kell ami nem bontós, akkor várjak rá 3hetet, és addig basszon az ideg h már megint szétszedve áll. de ha bontós akkor sem biztos h van valakinek.
ha jobb árban lesz a kék akkor nem fogok belőle gondot csinálni, majd később váltok a 2005ös sárga feketére:)
bencee tudok eladó 2000es suzuki srad600 tuning dobbal 900ért karcmentes motor.
Ja, nyugi a 600asra is fogsz költeni. Amúgy énis valami hasonló kaliberben gondolkodom a következőre, de addig még dógozni kell, jó sokat :)))
Sárga fekete? háááát végülis a Kornélé sem rossz. Igazából a sárga nem a kedvencem, de az tuti h talán abból van a legkevesebb...
nem tom miért van fent én csak 2 hétre adtam fel, de azóta hivogatnak, le is szedem:) de 450-ért lesz eladva hanem leviszem szeptemberre 390-re. Kb. még nem tom.
most 200 ropi + a honda amit a húgom megvesz meg még apu is beszáll a buliba
600-as, és elvileg 2002-es. Olyanra pályázom mint a Kornélé, amióta tudom h mi az h motor azóta a sárga fekete után csöpögött a nyálam.
Ebbe a 125 ös anyagi csődbe én belefáradtam. Ebben az évben versenyezni akartam, rengeteget pályázni, qrvára nem jön össze állandóan csak a pénz megy el rá...
Hát sztem Majosházán 100alatt nem hiszem h meguszod...
Hát akkor bencce lehet ősszel akkor még beszélünk a motorról. Amúgy most miért van fennt 450ért asszem ha nem adod el, vagy eladó talán ?
mennyid van 25-re most?
nem-nem 125ben rs vagy esetleg mito csak tudod érdeklődöm. Cbr-nek nagyon tudnák örülni később csak itt a baj, hogy arra még sokat kell várni de inkább 125öst még ki kell motorozni. Hát a többiről nem mondok semmit …...
glom nincs forgalombahelyezve meg semmi. Meg aki hirdeti, az is egy tulok (50ccm).

Bencce!
600as lesz? mikori?
ősszel én is tudok neked pályaidomot adni 40ért. kicsit foltozott de nem gáz, főleg nem pályázni. szeptemberben megy az RS, a pályaidommal meg mit csináljak, inkább eladom és elkezdem venni a gixerhez a pályaidomot
Szerintetek?Miért olyan olcsó?
Neked is gratulálok! fater mondta hogy szépen mentél...sajna én nemtudtalak követni
ősz még nagyon messze van. addig még akarsz majd cbrt, gixert, hajabusát, csajozós autót, kukáskocsit, meg ki tudja...
Majosházán mit mondanak és itt is mit ....
ár arány