Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bencce most azért megy ez az 125ös iránti érdeklődés mert a húgom ősszel megy M kat.-ból tanfolyamra és utána pedig ő is szeretne motorozni, és ha össze jönne úgy a mák meg egy jó motor, jó árban akkor 125öst vennék mert még egy 50ccmes motort tutira nem veszek. Kocsi pedig ősztől az opel enyém mert Pestre és Siófokra fogok vele járkálni alkatrészért illetve ha vmi kell a MAN-hoz akkor tudjak menni apu után. Pályaidomot meglehet tudnak Majosházán szerválni és ár arány miatt kérdeztem.
nem 125be indulok,csak együtt rajtolunk a 125-el.
már 125ben is indulsz,mivel?miliomos csemete
jövőre én is szeretnék.szerezzél nekem vmi jó kis 125öst és oszdd el az árát kettővel és megveszem
amúgy gratula,,mentél mint a mérgezett egér,de végre nem rajtoltál le
ja bocs az nem nekem
60 ezer?
tuning nálad minden héten valami uj dolog jön:) 125ös rs, autó, csajok, gsx-r, menstruáció, MAN kamion... van minden!
Nekem van eladó, 60 pénz
hát ja, az kéne! Tudsz vagy tudtok?
2. helyen mentem utolsó körben a célegyenes végén visszaváltottam és 3. ba bennmaradt a váltó nagynehezen felváltottam 5 be de onnan sehova...
kilett kötve a power és 8000alatt meghal a gép és a kuplunggal segítettem rá... 4km alatt egy kuplung elment vadászni a célegyenes ráfordítóra elment a hajás és lábbal hajtottam be a gépet és 4. lettem...ha nemtörténik semmi akkor behozom a kecskét 2. helyen mert volt 2mp...Mind 1 technikai sport kurvajól érzem most a gépet meg a pálya is megyeget...a multkori versenyhez képest 5mp et javítottam és 2. leggyorsabb köröm volt a 16 os mezőnyből... összetettben 5 .helyen állok 3-5 ig 1-1 pont választ el minket...anyit tudok mondani hogy következő verseny 3hónap múlva és odabaszok

Bátyám elöttem esett kb 5méter volt közöttünk és az volt a mák hogy pont elnyult tőlem mert elváltottam magam elötte és így nemmentem rajta keresztül...elöző körben 1méter volt közöttünk ugyanott! 2-3 helyért csatáztunk
most mankózik de egybevan aránylag...anyagi kár jelentős főleg bőrruha csizma sisak ezek...
majd töltök fel képeket!

egy dolgot tanultam! a versenynek akkor van vége ha leintették!
És azon kívl, hogy zabálja a betétet jó valamire?
Az AP racing betét amúgyis hamar fogy, 8-10 e km alatt lekopott nálam mindkét szett! És vigyázz vele, mert a második, mikor úgy 0,8-1 mm körül volt, szigetesen levált a fémről!
Joe knows best
egypár kép péntekről. majd még lesz jobb minőségű egyben a mociról!
KisRS!
Makó vásárhelytől 29 km
Na nemlényeg! Az a lényeg, hogy gyerünk mailbe!
tyt@vnet.hu --itt az enyém, írj nekem, aztán megbeszéljük a részleteket!
várom leveled...
üdv!
Tyt
MAgyarul lábtartókonzol?
Hello! Ha tudtok bontottan, vagy ujjonnan, szerezni a képen látható alu részt Rs-re Szoljatok már fontos lenne és sürgös! Bontobol vagy valahonnan nem tudtok szerezni?
Mondtam én h tiszta bukó ez a versenyezgetés
Hy

Jamal szép lett az rs. Olyan érdekel hogy ti hol vesztek rsre pályaidomot és milyen árban mennek.
Mert lehet nyár vége felé jönne egy RS :) 94esre is kapni ? Mert én most néztem anatixnál egy 2005ös rs-t 4000kmel és elég jó állapotban van. De mondjuk ha rolly enged az árból akor lehet gyorsabban lenne motor.
Köszi srácok az elismeréseket nekem is tetszik amúgy ma majdnem elcsúnyítottam mert majdnem elütött egy 4kerekű buzigeci szopjon szart... vakhangya
Hát erról a motorról annyit tudok mondani, hogy az enyém.
erről a motorról mit tudtok mondani motorikusan stb ?
hát nemtom én eddig 1 rsen láttam oan tükröt amit mutattál. am nézz szét a bikepicsen ott is a régifajta tükrök vannak rajtuk.
Tyt hát én meg makón lakok hódmezővásárhelytől kb 10kmra:D:D:D:szal könnyen le lehet bonyolítani majd a vételt mert sztem kell nekem! am mennyi pénzbe is lenne? 20rugóm van most érte maxx picit felette! az úgy jó lenne neked?
Ebben biztos nem mert mikor én állatam motorvásárlás előtt Zsóóótirs egyik ismerősével beszéltem és ő elmondott minden ilyen dolgot. Dede Istvánnal beszéltem ő meg azért keni egy kicsit a témát.
Faxa
És te honnan szerezted mert nekem is kéne egy és mennyibe kosálna ez nekem?
hello
+