Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

íí bazz most beszéltem Zsoltival,neki szétment a gép,Ricsi meg elesett
köszi
Jobban hül.
akkor ennyi erővel a matricázásokat is úgy dobálták vna fel ahogy találták őket a polcon
mért jobb a hullámos tárcsa mint egy sima?
Tessék: Braking hullámostárcsa RS-re,egy hónapja van fent, AP racing fékbetéttel.Kurva jó
Hello
nem lett cserélve csak annyi hogy amikor piacra dobták az Rs-t több féktárcsa volt a palettán és valamelyik ilyen valamelyik meg olyan és nincsen Braking hullámos féktárcsa rs-re?
nem tud valaki
jah bocs, 2006tól is arany szinű:)
osztálytársamé is 96os , annak is arany szinű , körökkel a belsején:)
92-97ig arany szinű belsővel jött ki, 98-2005ig szürke szinű aminek nem körök vannak a belsejébe, 2006tól is szürke színű csak más az alakja.

tiednek már lehet nem gyári a tárcsája elöl, 11 év alatt ellehet használni:)
Szia
Ez most nem igaz mert az Rs-eket amikor kijöttek kb 3-db különböző féktárcsával dobták piacra ( mindegyiknek más formája de ugyanazt tudják kivéve a gyárilag 15 lovasé)
és még egy cáfolás hogy nekem 96-os gépem van és nem aranyszínű a belseje hanem ugyanolyan a féktárcsája mint a képen
nem én vettem, csak én hoztam el am 500
Hello Rsata!

Mennyiért vetted meg?
ez az rs meg 98as, első féktárcsa közepéről felismerhető (nem arany szinű mint a régebbieké meg más a formája)
tévedsz:) 99től kapott ien tükröt csak sokan rakják rá az újabbakét a régikre.

egyébként ma hoztam el 200 kmről Lóri volt RSét lábán:) gyönyörű gép.

azon az rsen meg gyári kipu van, asszem a svájcba importáltak jöttek ki iennel. undorító
Hát nem valami biztató az a kipuffogórendszer Majd kérdezd meg a tulajtól hogy nem visz-e ki balra
KisRS!
Igen, megvan még az elektronika! Hódmezővásárhelyen lakom, Szegedtől 23km. De postán is el tudom küldeni ha fontos!
A gyári helyére berakható tök egyszerűen, és nem lesz benne 5 és 6ezer között a lyuk (torpanás)!
Ja plusz biztos nem 97-es az rs, mert azokat már új tükrökkel adták ki. Lásd a képen.
Hát lehet hogy nem nagy észrevehetőség de ezeknél a gépeknél sok kicsi sokra megy ! Nem hátrány az neki ha nem terheled le mindennel, szereti ha könnyedén szaladhat mikor rácsavarod a tüzet !
Ahogy látom erre is rövid időn belül új lánc kell mert nem lehet tovább spanolni. A kipuffja nem tudom, hogy miért olyan mint egy kémény. Egyébként 50-es papírokkal akarsz rs?
Hello mindenkinek! Rs azt szeretném megkérdezni tölletek erről a motorról mi a véleményetek!?
Igen de az élettartama jóval több. Én nem vettem észre különbséget anno h úgy levette volna a teljesítményt
Tyt az elektronikád meég megvan? Mert érdekelne! am hol laksz? és a gyári helyére építhető be?
nem létezik?egyik srác tzrre árult mitogeri asszem..
Szerintem többet ér ha sima láncot veszel és többet takarítod, mert próbáltál már vadi új O vagy X gyűrűs láncot hajtogatni? Nagy energiát vesz fel a hajtásból!