Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

thx így már világos
Meg elég rozsdás is 0 -ringes Iris nálam bevált
bocs nemolvatam végig...

Holnap Dunlop Trophy 3. forduló! Hungaroring! komoly lesz!
Dunlop Trophy Közúti 125 ez a kategória neve...Közúti motoron mintás gumi van
edzeni meg felesleges slickkel...
De-de most vagyok pont láncnézőben. A lánckerekeim tökéletes állapotban vannak csak lánc kellene rá. Apropó rs-re milyen láncot tegyek x vagy o gyűrűset és hány szemes kell?
Kicsi nekem az rs. Szerintem 195/105 höz nem egy rs való. Csak ezért adom el egyébként nagyon szeretem.
nincs sportelektronika, nem is lesz! neked senki nem adna el!
jesszusom, mit akarsz, hogy 16ezret forogjon meg 50lovas legyen egy elektronikától?
igen, 20kiló vagyok :) Menj inkább ki somához, beszélgess vele. Örülne neked :D:D:D:D
mondja a 40 kilos vasaggyal szelep szaggato baratunk
:) Bár kisportolt testedhez eléglenne 1ember is :)))))))))))))
Hát már ideje lenne...
Takarodj, tudom ki vagy. Megadom a cimed és rádküldök mindenkit. Faszom. Ne itt unatkozz :)
itt a remek alkalom,hogy vegyel egy motort
Mert nagyobb vasba spekulál...
Hali!
Egy kicsit nem laza a láncod
miert,mar kimotoroztad a szeria RS-t?(ami mellesleg rendesen megy)
miért eladó az rsed?
Jól néz ki a gép, nagyot dob rajta a narancssárga sárvédő
felejtsétek már el ezeket a faszságokat...inkább fizesse ki nekem vki az új dugómat
Hello! a kérdésem az lenne h mennyibe kerülne az rs be egy sportelektronika?és kb mennyit számít?
nekem is d208gp van utcára, elég jó nem győzöm soxor a kis kavicsokat szedegetni belőle oan puha
köszi, közben ki lettem okosítva hogy valóban nincs slick ekkorában de ha a versenyzőknek jó a 208 GP akkor azt hiszem nekem mint lelkes amatörnek különösen jó lesz :)

tegnap nézegettem azt amivel kaptuk és annyira nem tűnik veszélyesnek, lehet a következő pályanapon teszteljük aztán majd kiderül.

amugy tegnap kipróbáltam a gépet, tetszett
penge nagyon
Sztem jó lett Amúgy ha sűrűn cserélgetitek az idomokat attól nem lesz baj (festés vagy vmi ilyesmi)?