Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah készen lett a remekmű most csináltam ilyet elsőre de ahhoz képest szerintem nem rossz van benne pár hiba de annyira nem vészes
én most nem mek:S mondjuk egész napra mondja az esőt:( megyünk elvileg lóri volt rsét megnézni:D ha elhozzuk én fogom lábán hozni, csupán 190 km:D
nagyívben leszarom! am vmeik nap megállított a rendőr 2 személlyel vtam, akkor is megvolt törve a tartó de nem ennyire... semmit nem szólt se a rendszámért se a 2 személyért. itt annyira nem veszik komolyan a dolgokat de ez is egy szemét bagázs.
Jah én is tuti ott leszek. Csak sajna nem motorral.
Holnap jön valaki Madarasra ?
Én tutti ottleszek !
*elkezdtek
Hát ezért komolyan seggbebasz egy ballábbal felkelt rendőr. Az én rendszámtáblám el van hajolva egy kicsit és már ezért elkeztek baszogatni. A képen látszik a minimális hajlás és ezért csapott akkora cirkuszt...
Az állvány csapja...
Funkcionális szerepe zéró a motorozáskor mert csak szállításkor van benne....
Ma valaki Bed beach? Bence, Kornél? Megtaláltok valamelyik bárpultnál éjféltől
végre egy normális válasz
thx
125 Sportban, legyen az Dunlop Trophy vagy Alpok-Adria, csak mintás gumikkal lehet menni. Slick meg 125 Sportra amúgy is felejtős, nem létezik olyan méretű slick gumi... (110-150)
hogyne
Te biztos jobban tudod!
vagyis csináltam egy másik konzolt
én is
átszabtam a rendszámtartót
hát sztem ez baromság,de windsurfer biztos tudja mért van így úgytom ő jóba van aszalóssal
ja, végül maradt a gyári fúvóka, de be lett lőve a karbi hogy szépen muzsikáljon.. állítottak a súberen is.
karbin állítgattak vmit hozzá?
talán 1 minimálisan. de ami 8 felett van az kárpótol!
amúgy van ahol alul is erősebb, nem torpan annyira pl 3000től.
alul nem lett gyengébb?
1000-2000km mire kiég a kipuff
na, szóval lesz kép is, meg videó is! mind, csak idő kérdése!
Ez nem lett felkókányolva, egész precízen fel lett rakva. Amúgy egész kellemeset csalódtam a natixosokban tegnap, mintha valami változás történt volna vagy nem tudom.. Tök normálisak voltak, kaptam grátisz 1-2 dolgot, rendszámtartót, sisakpucolást, meg ilyesmit. A gari is el lett intézve, de csak halkan. Meg úgy alapból tök normálisak voltak! szóval fasza.
Ja igen, Natix Kft, aki kérdezte. El lehet intézni velük, de csak személyesen próbáld, és nehogy hivatkozz rám!
És igen, dob a teljesítményen, de csak 8ezer felett!

Bencce,
igen, tényleg vége volt 9500nél. Mellesleg a gyári kipuffal együtt kijött valami másodlagos levegőszívó cucc, ami a kipuffgázhoz kevert frisslevegőt... Na azis ki lett dobva a picsába. És most gyönyörűen forog!
Ja és kb mennyi idő alatt ég ki a dob? akkor hangosabb lesz
bukógomba
Annak a segítségével tudja felbakolni csak még nem húzta ki belőle gondolom...