Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

felnicsik
Mi a pénisz az a cső ott a lábtartó elött?
ez felnicsík vagy polírozva van a felni pereme?
hy tyt!
meik cégnél szerelték fel a rendszert úgy h megmaradt a gari? engem a mile-nél leoltottak h ezt h képzelem, azonnal elveszne a garancia... teljesítményre lett érezhető változás?
jajj a kép
mi is:)
csak a hátsó peremnél lévő eresztést kell jövő héten megoldani aztán irány a pálya mert qrva égő elöl a szőrős gumi meg a 3 centis majrécsík
Elkészültünk!
én tegnap voltam gumit venni előre dunlopot remélem jó lesz. Amúgy most volt nála akcióban 2db dunlop d208 gumi 90%osak az egyik 13ezer a másik pedig 10.
aprilia kupán nemlehet. Mert köcsögök, aszalósék csoda versenye.
ezt kérdezd meg tőlük... én sem igazán értem, h miért nem lehet használni versenyen a DT-n-.
slicket miért nem szeretik? elvileg az az igazi pályagumi nem? akkor?
ezt komoyan mondod h 9500-nál vége volt?
amit windsurfer mond az jó. Dunlop D208-9GP-k vagy MIcelin power vagy pilot race. Inkább ezeket válaszd mint slicket, mert ha versenyezni is akarsz akkor a slickre rondán fognak nézni...
Jamal
7000-be tudom adni a plexit,nincs elsárgulva semmi sérülés,kisebb karcok vannak rajta(egy kis fényezős paszta és hibátlan)
Dunlop D208 GP gumival tudok szolgálni ha az megfelel! Mi azzal pályázunk és versenyzünk...
Ha érdekel lécci csörögj rám telefonon mert a 7végén nem nagyon leszek gépközelben.
06308519052

ÉS HÉTFŐN GYERTEK A HUNGARORINGRE!
időterv: www.bielrichard.gportal.hu

Jó 7végét!
helló mindenki!

megérett a dolog hogy én is hozzászólhassak a fórumhoz, tegnap sikerült vásárolnom egy cimborámmal egy RS 125-öt pályagépet reszkess Hungaroring, jövünk!

Segítsetek, szeretnék hozzá gumit. Van valakinek tippje hol kapok slicket és kb mennyi?

addig is olvasgatom a fórumot, jahh meg persze ime fotó is :)

Gábor
Ezt is elb.szt.m
Mondom csinálj Elég késő van már még írni sem tudok
sinálj majd videót a hanngjáról!
Érdekelne


Csinálsz majd képet?

Láttam már pár Arrowos új RS-t, de mindegyiken olyan elcseszettül nézett ki a kipufogó, hogy az hihetetlen.
Az egyiken hülyén volt felfogatva, a másikon valami házi "sufnituning" volt, szal engem látványra nem győzött meg... Legalábbis azok
na megjöttem.
fennvan a rendszer! :)))) nagyon király! gyönyörű hangja van, főleg poweren! 8felett igazán szép!
Hja és igenis viszonylag sokat dobott rajta, a felsőbb régióban a legdúrvább!
ja, és végre szépen kiforog! Eddig sebességben 9500 körül elfogyott az erő, most meg forog rendesen!
a 8000 szerviz is megvolt, mindent rendben találtak, 1edül a hátsó fékcső 1 részét cserélték (a gumit a tartálytól), mert elkoptatta a lánc 1 picit.
Egyszóval szerintem megérte a dolog! ja, és gari maradt!
arrow + RS125 forever!

Ja és egyébként mostantól ELADÓ NYITOTT GYÚJTÁSELEKTRONIKA BESZERZÉSI ÁRON! ÉRD: tyt@vnet.hu
akkor jöhet a 600rr!
grat a jogsihoz, minket még itt cumiztatnak...csak keddne kérhetek időpontot abba a k.rva okmányirodába, és még kb 2-3 hét múlvára adnak, meg mire kiküldik...ennyit ér ez a magyar rendszer......kb semmit.
Ezt én fényképeztem.