Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!

Végre megvan az A1-es jogsim.
Hali!
Honnan töltötted le a képet? (nyílt naposat)
Amúgy meg ne szidjátok:D:D (ja és kicsit meleg volt...)
kedves bagoly
megnéztem az adatlapját, de miért nem lehetne ő az?:)
inkább oyan n7.... épp mentem balcsira:)
itt csak az a hiba kedves Joe hogy nem nézted meg az adatlapját és nem ő van a képen
A srácnak a képen!
Nagyon koncentrál
ma megyek az arrow rendszerért! na majd most kiderül minden!
Van egy búrád a sisakban
425 ért adja de bele kalkuláltam benzint meg az átiratást... de sztem 2es mito lesz... mert az tuti h szép meg jó meg minden
spracing@vipmail.hu
Hát azt nem tudom h hogyan bánik vele mert nem ismerem. Azt hallottam hogy nagyon megy, én nem mentem vele. Nemtom ilyen ártban vannak a mitok, de biztos tudnál belőle alkudni.
És?:O h bánik vele vagy vmi? mert most ez vagy egy 2 es mitó közt variálok! Bár a 2es az nagyon tuti kis gép és 170ezerel olcsobb! szted/tetek?:?
Dadis megadnád az e-mail címedet? Van egy kérdésem...
Csá! Én szoktam néha látni azt a mito-t! Már elég régóta árulja, kívülről egésszen egyben van....szöktam hallani amikor elmegy a suli előtt
http://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/138112 esetléeg orosházáról nem tudja ki Ő? És h bánik a motorjával?
általánosan jó állapotú,nem gyári,de szép fekete fényű vas...semmi kókányolás nincs rajta,műszaki van rajt,gumik,láncszett még sokáig elmegy,szép hangja van,könnyen indul,jól megy
mivel nem engedtek
de a pályán nem mentél Z3
voltam
iszonyat fos hangja van úgy.
Volt ma valaki a hungaroringen?
Edem mitojáról mit tudsz?
vedd le a hátsódobot..és picit tömd be vatáva la füled..jó hangos lesz,de mégis tompábbnak érzed a fülduó miatt..én is úgy járok;)