Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kétüteműben az a jó ha visít.
4 ütem legyen mély és döbörgős szerintem.
sziasztok h tudnám a moci hangját lemélyiteni ? azon kívűl h kipufogúcsere
Eladó Avon Azaro 140/80 ZR17 jóállapotú gumi Aprilia Rs-re
Ár: 6e
Érdeklődni msnen vagy emailbe, mindkettő az adatlapomon
CDI folytás talán nincs 2007-től ...
sztem csak csupán annyit jelent hogy nem a 15 lovas hanem a nyitott verzió.
a csavarkulcs, az csak azt jelzi hogy az aprilia által előre programozott szervízintervallumban vagy, magyarul a motor szerint vinned kéne szervízre. Könnyen ki lehet kapcsolni, szólj ha érdekel.
még mindíg nem tom mit tud a Tiéd, meg mi van benne, úgyhogy valamit informálódj már hogy miben más, mert mostmár rohadtul érdekel!
szevasz,láttalak valamelyik nap a videotonnál gurultál velem szemben,láttam járatod még a gépet normálisan
Persze ne álmodj
Mit takar ez a "2007-es full power"? 34es karbi? sp henger? eggyűrűs dugó? fojtatlan kipcsi? fojtatlan cdi?
Na, látom belinkeltétek a motorom, pont ezt kérdeztem Tyt-től hogy nem-e tudja miért van az enyém 14ig. Ezé raktam fel bikepics-re képeket ahogy kértétek. A sokeszű "leforgatja 500km-esen 14ig" üzenem hogy elöbb kicsit informálódjon aztán osszon. Ez 1 hibaellenőrző cucc. Végigpörög, visszaáll normálba, 5 secig villog 1 műszerfalon 1 csavarkulcs, utána indíthatod ha semmit nemjelez ki. ez 2007-es full power.
És nem pesten van hanem Veszprémben. Kedden viszem 1000-es szervízre, utána gurulok szívesen bárkivel. Na ennyi.
amibe egy rc blokk van
cső
régiebbi rs125 megy 180 körül?
velem azt akarják elhitetni
képet küldj lécci
jamal1@citromail.hu
06707019631
eladó 2 db aprilia rs 125 oldaliom 2000-2005-ös évjáratra való csak fényezni kell de kiváló állapotú!9000/db!
Üdv! Téged láttalak olyan fél hat - háromnegyed hat felé az érdi emelkedő előtt?
22e ugyemlékszema 2gyűrűs vertex bele,plusz 4e talána tömitések(pinknél) plusz munkadíj
Srácok!Mennyie kerül egy dugócsere az RS-be?
mi a stb? ennyi!
csak akkor villan fel ha kevés az olaj, vagy magas a hőfok! ennyi!
Nah holnap nyílt nap. Remélem nem fog esni ez a buzi eső...
Dunlop D207 150/60 és 110/70 17es garnitúra várja gazdáját! Ára 20000pénz
Nincs... Nemis kell...
akármi hiba van, az ég
az csak egy ilyen figylmeztető lámpa.... kigyullad ha kevés az olajad.. ha hideg a moci... stb...
látod látod... a 250-es rs-ben van az biztos. ezen a 125ösön nem tom. mi az a lámpa az üres felett?