Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

VAn a 125-s Rs-ben váltásra figyelmeztető villanófény?
nekem meg a kék és a piros téglalap közti mező felénél v picit felette
nekem városba 69-72 fok
Hali
Rs embe most lett power elektronika rakva. Nem tudtok valami leírást hogyan műkszik pontosan, vagy valami oldalt rs műszaki rajzokról? Előre is köszi
ez egy elegáns motor, nem oyan h jelzi, hol kell váltani iyen skálázott szarral:) mondhatnám prémium, unikum megoldás, amikor eléri x fordulatot akkor kigyullad egy kis piros lámpa... gondolom én. a 250-es RS-en legalábbis így van, sztem tök zsírul néz ki!:)
JAMAL nekem mindig 83 fok körül van utcán, pályán 78-9 vagy picit alatta. volt olyan, amikor araszoltam a városban végig kuplunggal akkor felment 99-re nem tom mitől, meg mi lehetett, de inkább félreálltam. valami nem oké. de mind1, nem igazán megyek a városban:)
előre bekell jelentkezni vagy valami?
CSAk ne kellene dolgoznom!
Csütörtökön Aprilia nyíltnap a Hungaroringen...mi is megyünk edzeni!
gyertek pályázni ingyé van...persze ha nem perec a vége
ikszdé
Zsóóóti feltolhatnád az arcod ide is néha mert még minidg kéne a plexi
aki nem tudja hol kell váltani üljön babettára..
érzi
De bakker hol a piros mező? Honnan tudja a parasztgyerek h hol kell váltani? Hol a legideálisabb
gyári 50kg-os tesztpilóta ezt jól megmondtam
szerintem faxa
Igen az a 6 sec gyári 50kg-os tesztpilótával Tyt te spec bőrruhástól aztmondtad cirka 100kg ha jól emlékszem talán 8 sec de alatta nemnagyon
Ez így elég szar
Jobb ha ezrenként van skálázva nem mint itt
annyira nem izgat.... csak kiváncsi lettem volna
Akkor nem tudom de, itt a fórumon is irt be vki h neki is ilyen van. Kérdezz meg egy kereskedöt ö szerintem meg tudja mondani.
inkább a kinti hőmérséklet miatt itt 34 fok van
Karbina lehet köze ahhoz hogy most jobban melegszik a mocim?.. MErt nem drasztikus csak 66-72 helyett 70- 75 fokkal járkálok.. sőt a lámpánál felment 80-ra is... vagy csak azért mert 30 fok vann kinnt és még a levegő is meleg?
nekem 2007-es full power van... mégsem ilyen
Lehet h ezt is meg változtatták a 2006-oshoz képest. Meg az árlistán van egy olyan írva az Aprilia RS 125 mellé h FULL POWER lehet h ez az a változat.
a TDR-embe pl megmozatta a power amikorráfordítottam a gyújtást de ez nem ad ki hangot