Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Unnye, ezt még meglehet csináltatni egy új kasztni és kész is
50 ezerért kapsz is...
ezt már irtam h valszínű miért nem müködött. szarok voltak azok a 4x4 es konstrukciók, ritka volt ami tényleg működött rendesen. gondolom nem 0 km-rel vettétek?
alulról kivágtad a sima 2.0 turbo-t na csak vicc volt...
Nemtom az tuti turbos volt és nem volt 4x4-es vagy csak nem működött, de nem hinném apámék se analfabéták azért annyira :D
nem, összetörtem :)
szerintem az akkoris 4x4 es volt. alámentél? láttad alul? a forgalmi szerintem semmit nem jelent.
MILETT vele? eladtad?
MIcsoda? Hidd el hogy nem az, már nem egy volt nekünk és láttam már egy pár forgalmiját is van olyan turbo-s ami nem 4x4 -es ez tutko!
hát a vectrával már tuti nem fogsz gyorsulni :)
kiáLLnék bocs
hi David46 előre szólok nem gecizni, kötekedni akarok! de az összes turbos cali 4x4 es gyárilag(most ne beszéljunk arroh h elég szar az opel 4x4 megoldása, nem sokáig bírták és van olyan 4x4 es cali és vectra amit már nem hajt a hátsó kerék) és mitől volt 210 le a calitok?
Amugy bármikor kiálnék ellened! Ennyi tud az RS is szerintem....
kicsit? NEM KICSIT, NAGYON! ez benne a lényeg. 4 éve csináltam kb. azt aza adatlapot 19 évesen akkor még ezek viccesnek tűntek:) ma már benőtt a fejem :)
JAJJJ elnézést kérek! Összekevertem a 4x4 -essel mert nekünk az volt és az 210 körül volt....
Na az már tudott valamit 2.0 turbo 4x4....
Az 2 LE ide vagy oda de legyen igazad
kicsit erőltetett poénokat nyomsz a carstylingos adatlapon...
a cali amugy coupe...
jah és a turbós 204 le-s
nah én nagy opel buzi vagyok ezért bele kell szólnom van 2,5 v6 os cali is 170 le vel... amugy 1 rs 125 mennyi alatt van 100 on?
amugy a nevem alatt megtaláljátok az opelom linkjét...
ja ne is mondd, a pözsót amikor ellopom 1 körre, akkor is kurva menő vagyok és nyomatom a fekazenét, merhát mélynyomó az van, csak jogsi nincs :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
és majd szól belőle a sittes hip-hop:))
s40 sem rossz..
nekem ha autóm lesz, akkor az a lényeg, hogy kurva nagy legyen, fekete, meg lehetőség szerint gengszteres :DDDD

addig meg a pug 206al járkálok
pl.: T. Danika?
nekünk volt egymás után 2 bravank is. minde a kettővel volt gond elég. AC pumpa elszállt pár hét után, kesztyűtartó leszakadt meg a kárpit (mind a 2 új volt)... arról meg ne is beszéljünk h amikor a másodikat megrendeltük feketében küldtek helyette egy rohadt sötét kéket. de tetszett anyának ugyh elhozta mert szerette azt az autót meg tetszett is neki. de aztán jött a rav4.
de nekem akkor is volvo kell:D s40. annyira szép. van is egy otthon csak nem a mostani új. pedig az nagyon
legjobb dízelmotor?a Honda gyártja,meg nézdmeg az alfa új 2.4jtd motorját,pl amit a spiderbe is szerelnek..
Német autó így,német autó úgy,van a környezetemben annyi(új is) és furcsamód mindenkinek hengerfejes lesz,meg turbolapát vagy tengelytörés..

mind1,ha valaki a seggem alá bökné nekem azisjólenne
felénk az újgazdag gyerekek mind bmw-vel járnak, 5percenként egy ezüst e46 jön veeld szebe, van pár 330d,320d , 325i...de ha csak úgy lenne ilyenem,ha az én anyám is kurválkodna ausztriaban,akkor életem végéig járjak kgst-limuzinnal
..személy szerint mégsem vennék meg egy 20éves Cromát ,v Temprát..de hgt puntot,bravot v 500at azt simán
amúgy meg lehet most szitkozódni,de opelre,daewoora rosszat nem tudok mondani a megbízhatóságot nézve..a rühes cigányok szétrohadt calibrájáról,asconájáról most ne beszeljünk :D..de menni azok is mennek még