Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!El tudnád nekem is küldeni?Érdekelne... sydeben@vipmail.hu
add be a natixhoz hátha adnak 1 arrow rendszert
Ha el tudod küldeni én is szívesen elolvasnám. e-mail:rollyee@vipmail.hu
Előre is köszönöm.
Na egyébként lenne egy kérdésem hozzátok!
melyik apriliának van olyan blokkja mint az Rs-é, kinézetre ,de berúgókaros?
vmi enduro?
nekem is létszi
crossfreestyler@hotmail.com
itt van sopron környéki RS-es ? új RS125, 7-es úton ment hétvégén :)
ha beleraknak egy kis 1henger 600at akkor ja:)
stoppie@citromail.hu
thedel@freemail.hu nekem is kéne . KÖszi
Tyt nekem is:
kistuning5@citromail.hu

thx
hamár itt tartunk engem is érdekelne kalev@citromail.hu előre is kösz
köszi az érdeklődést srácok! most ment el mindenkinek a mail!
szia! engem is érdelene: roboman@freemail.hu előre is köszi
maszlik1@freestart.hu köszi
csongi@citromail.hu
jamal1@citromail.hu

thx
akit érdekel még a Stratégiai Marketing házidogám az új RS-ről (Z3 meg mégvalaki volt asszem), az dobjon egy mailcímet! és küldöm! ja aztán véleményt kérek.
Olvastam nemrég h kérdezte vki h milyen olaj kell oda a kuplunghoz, de nem találtam meg. Leírná valaki még egyszerlécci és h mennyibe kerül kb. kösz
nincs megsérülve, és a rugók is elég erősek
nekem ott nincs semmi tömítés ahol mondod csak 2 kibaszott erős rugó. nincs megsérülve?
Hello! A kipcsi ahol rácsúszik arra a csonkra ami a hengerhez van csavarozva, oda mit kéne tenni, hogy ne fújja ki az olajat? Zsírt próbáltam már de affelől tiszta olaj minden. :(

Másik kérdés: Ahogy leveszem a bal oldali deknit (sikerült visszaakasztanom a kuplungbowdent) ki lehet venni a sebváltótengelyt. azon mind2 oldalról kell lennie alátétnek? Mert ahogy szétszedtem kiesett egy véknyabb meg egy vastagabb alátét, és sztem annak a tengelyén volt. Úgy tettem vissza, hogy a vastagabb van belülről, a vékonyabbik a dekni felől. Remélem így kell.

Ha valaki tudja miről beszélek segítsen plz, addig nem nagyon merem beindítani
és mennyit mész 400on?
nekem nem az van rajta
Ezt csak kiváncsiságból kérdeztem. Hogy viszonytsam mit megy az enyém az átlaghoz képest.
Srácok tudja valaki hogy a karbin a súber tűn van az a kis pöcök amit 5-6 résbe lehet rakni.. azt állítja a magasságát.. nah az nekem le volt esve.. és hogy hova kell visszarakni? én most egyelőre középre tettem