Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindjárt jönnek az okosok majd ök megmondják a frankót...
Ja igen nem csak az, a lényeg hogy faszául vegye a gázadást meg elforogjon rendesen...
enyém is picit sokat kap de jó ez igy van kenés legalább rendesen... 6.-at 12-ig forgatja
üresbe eccer próbaként az olajvisszajelzö ledig lement a mutató de sajnáltam
nekem aztmondta egy szaki, hogy itt nem a gyertya színe a lényeg.
Csá
Azt igy nem lehet megmondani hányas fúvóka kell bele...
Vidd el egy szerelőhöz 1 óra (vagy még annyi se) alatt bedörzsárazza neked.
Még fúvókát sem kell venned...
Vagy ha te akarod akkor szerezz be sok méretü főfúvókát és állj neki próbálgatni.
Nézed közbe a gyertya szinét ha öz barna akkor a jó...
De ha nem csináltál még ilyet inkább bizd szerelöre mert csúnya vége is lehet a játéknak...
Megakad mint a fos
látom arrow rendszered van! mi a véleményed róla?
Sziasztok lécci seggijjetek már van egy rs -em 16 polini arrow rendszer 34 dellorto a karbiba hányas főfúvóka hányas alaojárati fúvóka és a síbertű hol kellene álljon írjon már akinek hasonló cucc van a gépében hogy honnan iduljak el mert nagyon el lett valami álligat va s szeretném ha rendesen menne a gép ja és a lészűrőházból a csőr ki lett szedve!plzzzzz segítsetek
Szia!
Nem akarlak zaklatni csak érdeklődnék , hogy mizu futura felni ügyben!
The Doctor
25e sajna drága ha kell csak dalolj..
Edem barátomnak van egy eladó,20e pénz
jollymoto.it
motorlineban érdeklödtem mennyi az arrow rendszer mondjuk mitora de rs-re is közel annyi a rezó 54 a dob 36de ezt csak igy hozzá teszem a motorlineban a legnormálsabbak személyes tapasztalat jolly moto rendszert hol lehet kapni? amugy ha nagy népi bunyot akartok és a nyócker nem teszi meg gyertek 10kerbe köbánya pongrác telep vagy ács utca ha ott bunyó van akkro a cigók is beszálnak amugy a sulink udvaráról amit evileg 3méteres beton kerités meg drot véd elloptak 1 este alatt 3 autot mitogeri régi kereklámpás mitoba power elektronika mennyi és hol tok szerezni?
óbudai a1 wellnesnél állt reggel 1 piros replica rs 06 arrow dob volt rajta,innen vki?
k2 RS
Mi ez a sárga szekér itt?
hihi
Az vatta uj...
Dob kööö
Inkább gumit vegyél a motorodra :D
Valakinek van hangtompito dobja?
arrow. giannelli, jolly...
de ne aprilia rx-re valót mint multkor
2005ös rsem van és kb hány lóerőt nyomna rajta a jolly rendszer meg a végén is dobna (165-170 a vége most) 5000kmel
bencce neked hogy van megoldva a rendszámtartód hogy olyan vízszintesen áll a rendszám?
Melyik patkány röhögte ki Az olyannak megérné leszállni a motorról odasétálni és egy jót beleb.szni a fejébe aztán röhöghet
tudom...
ricsinek volt rajta azt hiszem amivel kiröhögték a hringen vagy nem is tom, lehet h az nem az volt . de aztán vett rá egy másik arrow-t. meg azt sem tom h csak dob volt-e vagy a full rendszer...
amíg nem ír valaki valami konkrétat, addig én nem hiszek el semmit.
sokan dícsérik is.

erről ennyit.