Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az arrowt rs-en sokan szídják....
mikori RSed van?
ha igazán jót akarsz, jolly moto rezó a legjobb (állítólag :D), de szvsz az arrow v. gianelli is megteszi
hali figyu már ha az rsemről a gyári kipuffot kiheréltetem akkor mekkora teljesítménynövekedés érhető el? Vagy egy rendszer jobb lenne?
ahogy a tanár elmondja mit basztam el, és kijavítom, át fogom küldeni!
lakom bencce lakoM
engem is érdekel
Tyt!át tudnád küldeni msnen vagy közzé tenni vagy ilyesmi mert engem nagyon érdekelne
Hátul az idextől és a lápától jön 2 vezeték, egy 3 dugós és egy 2 dugós. Elvileg oda való.
azóta érdekesség ,hogy néha visszajelez néha meg nem :D ja de csak akkor jelez vissza ha balra indexelek xD
az a termék aminek a stratégiai marketingjét elemeztem.
ÉS ehhez hogyan jött a motor?
Hát igen ez mindenhol így van sajnos még a legjobb helyekre is beférnek mindig a mocskosabb népek (sajnos)
végre végeztem a nagyvolumenű stratégiai marketing házidogámmal. találjátok ki miről írtam?! :)
2006 aprilia rs125
Igazából a REDCOLT Kecskemét legfelfutottabb helye (nyáron) ha tetszik akkor jó ha nem akkor szar. Én speciel nem vagyok érte odáig.
Hát igazából mindenféle fehérnép megtalálható ott is mint szerintem mindenhol, a legalja orrpiszkálós ribanctól a flegma világi pácsákig minden.
Osztom a vélemény miszerint csajozni élőzenés pub-okban kell/lehet.
Akkor újra, hogy teljes legyen

Eladó az APRILIA RS-em!
/125cm3, 30 LE, 2005, 2900km (garantált! 500km-el vettem, magam járattam be), garanciális, szervízkönyv, törzskönyv és a papírjaival A1-es jogsival is vezethető. Irányár: 820e/

zsoltemail@index.hu
Most csal az a kép van nálam, de a gép karcmentes, mint ha új lenne...
tutkóra triplaakkora lenne a féktáv.
Hát ha ezekkel a fékekkel mennének a Gp-n akkor kicsit hosszabbak lennének a féktávok az biztos
Hé csávó dobjá már valami képet is a sárkányról mert így nehéz lesz
ezt a hulladék geci motor katalógust! a cbr125 topicban már leírtam véleményem! motorkatalógus = pontatlan adatok, idiótaságok, közhelyek.

árulja már el mitől Replica az új RS? ekkora faszságot.
Sziasztok!

Eladó az APRILIA RS-em!
/125cm3, 30 LE, 2005, 2900km (garantált! 500km-el vettem, magam járattam be), garanciális, szervízkönyv, törzskönyv és a papírjaival A1-es jogsival is vezethető. Irányár: 820e/

zsoltemail@index.hu
így folytatod lehet h 3 és 4 év múlva is fogsz
? kösz.
jááááá ilyen nincs *kössz
asszem iszok egy kávét