Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor a miénk nem egyforma mert nekem az egész ülés alatti műanyag lap egybe van a rendszámtartóval, mondjuk már megoldottam. hajszárítóval megmelegítettem és kihajtottam:D meg leragasztottam a rendszámtáblavilágítást:D
kinek akadt most meg a csapatból az rs-e?aprilia kupásokra gondolok,
Versenyen kiálttam a bukótérbe mert nem éreztem 100asnak a fékhatásomat, de nem engedtek fel a boxba...leszálltam a mociról, leállítottam... 5 perc múlva szóltak mostmár fel lehet menni... önindítóztam mint a hülye, semmi. A srácok elkezdtekk tolni, semmi... maradt a dögszállító. Henger le---- gyűrű rágyógyulva a hengerre---- kompresszió elment vadászni! Így ahogy olvasgatom a dolgot...hasonló!
De az Aszalósékhoz tényleg elviheted, ha már ott lax! Tegnap a ringen az egyik srác is leállította, aztán nem indult be...valószínű ugyan ez volt a baja, úgyh vitték is a műhelybe!
Vagy ha tudot mit kell tenni, akkor hajrá!
Talán mert nem állítottad utána a karbit...
Mert a Derbinek is volt ilyen kis csőre.
Kivettem, és alig akart menni
A hangja télleg jobb lett, de alig ment, fulladozott, minden baja volt ...
szerintem arra a gumitütére gondol ami kilóg a légszűrőház tetejéből:)
vészleállító nincs lenyomva? amúgy tegyél olajat a gyertya helyén a hengerbe mert az is lehet hogy csak kiszáradt, multkor enyém ezért nem indult a téli álom után:S
nemnagyon számít...
És ha kiveszed azt a csőrt akkor is kap elég levegőt

Az direkt azért van hogy menjen bele a menetszél mint az atom ...
Ha kiveszed akkor nem megy úgy bele ....
de javítsatok ki ha nincs igazam ...
h lehet valaki ennyire lusta cigány h pontot sem bírt tenni a gondolatai végére...:)
nem rossz a hangja is sokkal nagyobb csak magas de ha légszűrőházból kiveszed a csőrt nagyobb mélyebb hangja van!
Nyugi nem fog megszűnni a 2t még egy ideig mert az Olaszok be is váltják az ígéretet és ha kiszállnak akkor nem sok motor marad a két kissebb kategóriában
Ez szar helyzet: http://www.motorinfo.hu/news_new.php?nid=6231&cat=
Rs-sel hagggyámááááááá

Bence te egy igazi köcsög vagy
nem vok egyenlőre nagy motoros nem értek hozzá de miből áll ez a kompressziómérés ?
önindító?
nekem 5-10 a beállítás...karbi power,olajzás...
Szépet mondanának rá....
én nem értelek téged..ott laksz Dunakeszin,nézz el Aszalósékhoz ők tuti tudnak rá vmit mondani.
értem és ez nekem mennyire lesz érvágás ?
Akkor a kompressziómérés következik...
Magyarországon nem tud viki olyan helyet ahol jolly rendszert forgalmaznak?
http://www.motor.hu/hasznaltmotor/megnez/66109/
Azzal a köridőmérőt indítod
igen van benne benyó kék szikrája van a gyertyának , és benzines . Ezeket a lehetőségeket átnáztem. Attól félek h használtan vettem a motort (2005-ös) egy kereskedésben és az előző gazdája valami olyasmit babrált vele amitől nekem sok gondom lesz vele (pl.: van egy gomb a kupung alatt ami azt sem tudom h micsoda. ) .