Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

basszus tudtam hogy vmit kihagytam kösssz bencce XD
2 év múlva
izni:)
lakok tuning, lakOk! mikor fogsz érettségezni?
ja :)
Hoppá :D este már elgépeltem a sorokat sorry
Jó, alföldön lakók nem hegyekben és akkor már falusi „paraszt” vagyok ?
sziasztok. nemtud valaki egy eladó váltót rs 125höz?
Bazz tuning ...
Este már nem olvastam a hozzászólásod, így ma került rá sor.
Mire végigolvastam úgy elfáradtam, hogy megyek újra aludni ....

Olyan jóérzés úgy párnára hajtani a fejem hogy itt a Tuono 10 méterre tőlem

Félreértések elkerülése végett, tavaly ősz óta Mamáméknál volt a gép.
Jó alföldön lakók nem helyekben és akkor már falusi „paraszt” vagyok ?

ezt kajak nem értem. beszélsz a lakókról aztán magadról, h lehet ezt egy mondatba összerakni. Milyen az a jó alföld? aki meg nem alföldön lakik, az csak a hegyekben lakhat:))

egyébként tuning miért zavar h ez a topic iyen? nem elég ha az NS-1-ben minden rendben?:)
OFF
nem bántom,ez bárkinek szól,énis afféle zajokat hallgatok lassan 5éve mint ő,akkor ő még a vukkot nézte pöcsvakarás közben,de most nemállok neki keménykedni hogy én de gard gyerek vagyok mert hüdeszintetikus hangfaltépést halgatok..
szal csak ennyi,nem csipkelödés,de ha vki ebben a zenei kulturában mozog,annak eztistudnia kéne
Ott az Sp02-es
oltás
Ne bántsd szegény Dávidot. Még lelki sérülést okozol neki
jajbazmeg nekeménykedjél már hogy milyen zenéket halgatsz,2hónapja hozzád tévedt egy cd aztán má te vagy a stílus mentora
Legyen már itt egy RS is
Amúgy Kecsóra megyünk nyáron készüljetek

Tényleg a RED Colt az jó hely? Mert egy csomó mixben onnan zenél valamelyik kedvenc Dj-m.
Mondj már normális szórakozóhelyet nálatok. Én sokat járok Kecskeméten a 4 tapétaboltba a mi nagykerünk is szállít árút de még egyet sem láttam

JAm pubba csak az élő Jazzért megyünk
Ott vannak az igazi nők baszki. Elég illustrische társaság
Te pöcs azért mert elmondtam h nekem élvezhetetlen attól még te szeretheted
Nemmondtam h válts más zenei stílusra.....
A csaj meg nekem nem jön be de komolyan. Valahogy úgy egészében nem áll össze nekem. Ez a kleopátra frizura sem áll jól neki..
Nekem se tetszik, de nem a léc magasságával van a baj, csak mindenkinek más izlése van, szép is lenne ha mindenkinek ugyanaz tetszene
Nyugi van, nyugi szabályosan ez a fórum már nem a motorokról szól ha nem mindig az any*zás …. Joe-znak van egy élet vitele ez van és kész. Amúgy nekem komolyabb bajom nincs vele és remélem nem is lesz. Szabályosan már lassan félek bejönni mert mindig csak vita van meg a hülye sznobok hogy kit miért ohgyan adjunk el ?! Jó alföldön lakók nem helyekben és akkor már falusi „paraszt” vagyok ? Na azért álljunk már meg. Az egész fórum 1 hónapja erről szól hogy a másik a másik embert, hogy tudja beégetni vagy oltani stb... sajnálom de ez már kezd szánalom lenni
Mikey én pedig ebben az egészben nem láttok semmi népszerűségnek amit itt mondasz.
Zotyavfr azért néha te is csinálsz érdekes hozzászólásokat.
Na mostmá télleg sokvagy!

Igazából nem értem, hogy te amekkora istencsászár vagy miért alázkodsz meg annyira, hogy földi halandóknak, taglald, hogy élnek arra felétek. (lehet,hogy a kutyát sem érdekli, és itt éled ki magad?)
Tudjuk, már hogy neked jutnak a legfaszább autók a leggyorsabb legütősebb motorok, félisten nőők.

Biztos több száz csajon vagy már túl, és azért lehet kijelenteni kategórikusan, hogy ez a csaj ronda, és nem lehet azt mondani, hogy nekem speciel nem tetszik, vagy az túl egyszerű és az egód nem engedi meg...

Egyébbiránt dolgoztam egy jóideig partifotósként, láttam egy pár bulit, és elhiheted, ott ment az a fajta nép zene amit te is hallgatsz, nem azt mondom nincs meg neki a varázsa, de nekem nem tetszik, és ez kúrvára nem azt jelenti, hogy immunis vagyok a jóra, hanem azt hogy ahányan vagyunk anyiféle izlésünk van.
najó a feje nem 100 de amúgy jófajta
ez nem jó csaj? buzievagy
ne offoljatok
Akkor az nem normális klub, maximum buzihely, ahol a sok buzerátor zsong a csajok után.
Mert lagymatag lettél :D