Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de nem?szerintem vágod te is...
Mivan elvonási tüneteid vannak?
szokott ide beírni egy tag,akinek 160asa van,de abban vmi mindíg szarakszik...
most mondd h nem aranyosak
Jéééééééééééééé mivan veled?
Kösz!

Mi a helyzet a főtengellyel? Ott mit kell tenni h jól működjön egy 160-as hengerrel?

Ezek a sünik!
Én személy szerint tuti h nem megyek! Mert egy kicsit messze lenne az az út!
Bencce: Látom nagyon ráálltál a sünikre
de ráijeszthet mire az elszalad a táltól és közben a cica megeszi a maradék brassóit vagy mi az!
Pihentagyú

A cica úgysem tudja bántani a sünit
ha a cica elengedi ezt a sünit, ő lehet, h megy!
Hát ők biztos tudni fogják
hát nem tom, kérdezd meg a 3 sünitől! valameyik biztos tudja a választ!
És a 160as hengernél mi a helyzet?:O
lehet állítani a pumpán.
de mégjobb ha jót telerakod a tankot is, de ne csak iyen nevetséges mennyiségekkel amiket mondanak, h 2 kupaknyi. én fogom a flakont aztán beleslagolok 1 decit, úgy érzésre. beindítom, körbefüstöli 2km-es körzetben a házat aztán látom ez jó:) persze lehet profin méregetni meg számolgatni, mihez mennyit, meg kikötni a pumpát és csak olajozni. kinek mihez van kedve meg energiája.
Hy!

Köszönöm mindenkinek a hsz-eket.

Engem is érdekelne, hogy egy 160-as hengernél mire kell oda figyelni. Pl.: kell-e pluszba a benzinhez is keverni egy kis olajt mert azt hallottam, hogy amit a különolajzás kever az kevés egy 160-as hengernek?
amig nem ismersz ne mondd véleményt!
olaszbol jöneek be a motorok 70-90-et adtam el csak 125-ös abból
2-vel volt baj csak erröl enyit.
én semm látok a motor blokjába.
Nincs még egy olyan ember aki ugy foglalkozik a motorjával mint Lóri.
Jah és ért is hozzá.
Hamarossan akarok venni egy gépet! Amibe 160as polini henger van... És azt mondták, h nem érdemes megvenni mert a főtengelye nem sokáig fogja bírni! Nos erről szeretnék egy kcisit bővebb infót kapni, aki elég jól vágja ezeket hogy mégis mit, hogy mennyit, milyen stb stb, mire kell oda figyelni meg mindent! Előre is köszi!
na az nsr-eseknél is most ez a téma úgyhogy gondolom itt is megkérdezem
érdekel valakit nyáron a mátrában egy kis ,,gurulgatás" ?
Lóry nagyon megbecsülte ezt a vasát is,az utána lévő tulaj állítólag lezúzmányolta picit.. és ennyiért drága, Lóry hirdette 500ért
sztem elég drága ennyiért. plusz még az átiratás is. ja meg a 2. polini henger van rajta.
jobb mint aki utána volt...
Hy Tyt!

Lóri milyen gazdája volt a motornak?