Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyáltalán nem kell olajat leengedni meg blokkot szétszedni.. kicsavarod az olajbetöltő nyílást és trükközöl a csipesszel
le kell engedni az olajat, leveszed a deknit (baloldal),és onnan már látod
én is jól nézek ki,de nem kell belőlem 2, ne legyünk telhetetlenek
Hali! meg tudnátok nekem mondani, hogy lent a kuplugbowden könnyen ki tud-e akadni? vagy az ott hogy van rögzítve? ahhoz hogy azt visszategyem ha az akadt ki akkor le kell engedni az olajat? vagy az pontosan hol van? mennyire kell szétszedni a blokkot?
köszi a válaszokat.
hy
nincs érteleme...
nem ér*
oké srácok, "azért mert jól néz ki"...gratulálok,először is kell 1 rsv felni, amire rámegy 2 tárcsa kell +1 tárcsa+féknyereg,meg olyan telószár amin van fékfelfogatás.nem ér meg ennyit. eleve egy kurva 125ös gép nem 1,3 misit
Szerintetek mennyire faszság egy 2007-es RS125-öt duplatárcsásra átalakítani?
Egyik jómódú cimborám tegnap kapta meg a gépet és már a fejébe vette hogy megcsináltat rajta egy két dolgot... Fékkel akar kezdeni.
Mondjuk nekem is tetszik az ötlet, mert az RS250 is jól mutat a két tárcsával.

Egyáltalán át lehet alakítani? És sokba kerülne? Ha nem kerül sokba, és van értelme, lehet hogy én is megcsináltatnám ha meglesz az rs és eltelik 1-2év...
de 28.án ringen úgyis összefutunk majd.... elvileg veszek majd gumit Ricsiéktől,elsőt tuti,hátsót még nem tom,majd meglátjuk hogy lesz rá keret.
de majd 1x összehozhatunk egy talit...meg mehetünk nyugatihoz is,meg citadellára is akarok majd menni..most már így nyugisan megyek h végre van jogsi...ma is belefutottam 1 trafipaxba bécsi úton,kurvaszájukat,satuztam,rendőrök meg intettek h mit csinálok? húzzam csak
tegnap voltam...na mind1 majd megyek máskor most úgy is csak 140et megy a kicsike meg nem gyorsul,fullad na de majd Aszalós kezd vele vmit
kedden viszem szervízbe...remélem péntekre kész,aztán megyünk szombaton lepencére kis kanyarvadászatra asszem
Hát péntek éjjel volt gyorsulás azt tudom:-P kint is voltammmm....
voltam tegnap jaja,mokka nyitón,gyorulás nem volt szerintem,ill elnézem arra de nem láttam
kellemetlen
Kellemeteln

Mi lesz vele
ú bazdmeg
Hi!
XLZX Te voltál Hajógyárin? Mivel? Mikor?:-P Gyorsuláson?
Autóval volam, ti meg ott álltatok a polaris/KTM/alfa..stb mellett.
Pénteken műszakiztattam a gépet, a héten hozom
Mé nem ordibáltál hogy íííííííkszellzéééiksz!?
piros...KÉK
ofkorsz! egy piros 25ös rssel...
nyakat!
Láthattalak csütörtökön egy másik rendszámnélküli valami társaságában?
Nem volt gáz, 40-50. És csak csúszás volt, nem vertem oda csúnyán szerencsémre. Meg is lepődtem h afarok és fejidom nem sérült. majd csinálok képet. most csúnya fehérfeketepöttyös. nincs festve. ha kell valakinek eladó lessz 1-2 hét múlva!
van kép a pályaidomodról?szerencsére nem tört az idom mennyinél estél el?