Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

max1990@freemail.hu
ide is thx
Hááát azért ha felcsedül a Prepresent Cuba, vagy az It"s My life, akkor azért mindenki megmozdul.
Ezek ilyen örök klasszikusok
Hát figyelj pár év alatt rájöttünk mire lehet a legnyagyobbakat bulizni
nah eldönöttem: én leszek itt aki megmondja mit hogyan kell helyesen írni, így legalább majd engem is megakartok verni :)

első: kokeró = kokkeró
Na, legalább ebben jó ízlésed van
én ebből már kinőttem szerencsére.....
Nekem egyszerűen élvezhetetlen. Meg mondjuk normális szórakozóhelyeken, klubbokban nem is ilyen zene szól Egyébként még elhallgatom a feka-zenét is ja és még a Jazz-t is szeretem
Na az oldalszámot jegyezd meg tyt
vettem váltóba 20W50-et castrolt.
én szigetre járós vagyok,az kuriózum...minden évben egész héten volton még nem voltam,de most lesz Roots ami igencsak kurvajó!
ezt a 2006 os motor katalógusból scanneltem be érdekesség ként. ugyanis minden nap! olvasom a fórumot 1 hónapja csak nem szoktam hozzászólni... nah itt van:
Tavaly voltam. Első napon kb tízszer jött ki a mentő már délutánra egy páran megcsúsztak...
pendulum...dadis jössz voltra? júli 4 lesz palotai...
rush még néha, de nemnagyon. Inkább sven vath, palotai,, megmég páran.
Rush? Goa?
Vááá megfejtettem mitől görbül el a láncfeszítőm... Egy kicsit keresztbe állt a hátsó kerekem és ez nem tetszett neki és ahogy rádöntöttem elgörbült és megakadt a lánc... 19-re már bizti elkészül:D:D
Tehát lájtot :D Bárány volt itt füreden nemrég, nemvolt nagyszám. Mondjuk nem is vártunk többet,.
JA a kokerókat nem bírom. Az agyonszolizottakat mindig beégetem pl "mivan csőcsere volt a szoliban?" és hasonlókkal.

JA általában discozenét hallgatok de nem ilyen igénytelen magyar hulladékokat. Gondolom vágod milyen zenéket játszik a Hamvai,Bárány,Junior na én azokat szeretem.
Szóval "térdre g.cik modern tánczene!"
de én ezt komolyan mondtam
Mulatós . .
Magyar punk
Milyen zenét halgatsz dzsozi?
Józsi majd megy ki Dél-Amerikába, azt hoz magának egy atin szépséget, annak még SoliSun bérlet se kell, az mindíg barna

Aztán itthon meg mondogatja: "ez egy igazi unikum csaj"

Bocsi Joe-Z, csak elkalandozott a fantáziám
a büdös cigányokra gondolok:D szolizott csajokkal nincs bajom egyáltalán, csak amelyik túlzásba viszi és randa már a bőre mint a 90éves öreganyámnak, attól van hányingerem. Az ilyen discocipőktől.
idén nyáron barnultak akart lenni, csak közben beszéltem itt kifele és csak a felét sikerült leírni :D
A szolizott csajokra gondolsz? Hát én kifejezetten utálom a fehér bőrt ezért én is rendszeresen látogatom a szoláriumokat