Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

másszinű,nem 1forma....meg nekem arrow rezó,carbon vég stb...
Az egészben csak az zavar h lusta köcsög voltam feltenni a pályaidomot
a döntés viszont szép
Háát tomit ismered, asszem vega a fórumon. Látod, 2-en vagytok egyforma moccal

kint leszünk 28-án is, nehogymá kihagyjuk
28.án is jössz Dt-re? mi az h tudja a rák? csak nekem van ilyen supermotom
tudta a rák h te voltál az
azaz,mé nem köszöntél?
jaja, talán láttalak, alpinestaros mezben.
te ott voltál az A-A-n nem? ott a célegyenes kezdeténél a tribünön...akkor láttam ezt az rst egy sárgával együtt,én rxszel voltam..
Azbesztmegbaszta én is eldobtam a gépet.
én is most mek
Az uj rs125 mennyit meg vegre? emgvan mar a kipuff hozza? es ugy mennyt megy? van benne power szelep?
Huu de kva jo idö van megyek taknyot adok neki
az sose baj,sőt...
Hali! Lenne egy kérdésem! Hamarossan veszek egy gépet! 160as polini henger van benne és az illető a benzinhez is kever olajat illetve a tartályba is! EGy tank benzinhez egy kevesett önt 4clert, mert hogya szivattyúja a 125öshöz van tervezve, és ő nem akarta állítgatni! Amugy castrol R2 olajat használ! Nos ez nem baj neki hogya a benzinhez is kever kicsi olajat?
ja Csongi elvtárs helyett Rsata kollégának ment a hsz!
Hali!
Először is üdv az újdonsült RS tulajok körében! Viszont nekem nem kerek a géped, nem vágom miért adták olcsóbban, és erről a műszerfal dologról sem hallottam még!
A fényezésed nem "Spanish 1" hanem "Spain"s NO1".
hová valósi vagy? garis még a géped?
kipuffot, kecskeméti Natixnál veszem 95E jómagyar forintért.
Na a lényeg, tegyél fel gépeket a képről, meg a műszerfalról, aztán majd megmondjuk mi az ábra!


Csongi, talán megmarad a gari! :DDD azt beszéltük élőbe velük h meg! de ha variálnak szétrugom az egész putris bagázs seggét!
Sziasztok,lenne egy kérdésem.
Egy 1997-es Honda CBR 250RR-em van. Az a gond hogy tegnap elkezdett füstölni a fesztszabályzó(vagyis gondolom a szigetelés,és nagyon fel volt forrósodva,mitől lehet ez?
voltál tegnap hajógyárin?
Tényleg nehéz elhinni g egy 2 éves motorban 1600-km van Ez kb egy jó hetes nyári motorozás (rohangálsz jobbra-balra) alatt megvan
Bocs, ha már elhangzott, ha lenne kereső, rákeresnék... de így inkább rákérdezek, hogy hogy lehet egy 15 lóerős példányból kioperálni a fojtást? Pontosabban milyen alkatrészek cseréje/átalakítása szükséges? 1997-es évjárat. Előre is köszönöm.
semmi
moci kicsit meghorzslódott a kipuff egy része a meg a kormánycsutka. idomon kb egy 3 cm-es 2mm vastag csík ennyi. nekem meg semmi, fel voltam öltözve szerencsére, csizmát kicsit ledaráltam, ennyi. ruha nélkül térdem meg könyököm meg lábfejem az nem lenne:))
mi lett veled és a mocival?
na megvolt 2007-ben is az első motorelhajítás. mindenképp fel akartam avatni a térdkoptatóimat de aztán lett egy megcsuszás, busz 40cm-re tőlem fékezős csuszás na mind1 lényyeg h a térdkoptató nem szűz már:D