Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erős kék szikra van? A gyertya nem sérült? Másik gyertyával sem megy? Benzin van a gyertyán?
És a motorban?(bocs, de előfordul)
megvolt ez is van szikra rendesen és hát semmi
Ja, hát akkor ki a gyertya, és szikracsekkolás
Igen megforgatja , de nem indul el sajnos
Szia!

Az "önindító motor behúz" azt jelenti, hogy megforgatja?
Mert ha csak behúz és kattan, de nem forgat, akkor csak akksit kell tölteni(jó esetben)
Hello!

94-es RS-hez keresek hátsó telót minnél olcsóbban! Ha valaki tudna segíteni hogy hol keressem, esetleg egy cím ahol felújítják.
Nagyon fontos lenne!
Előre is köszi!

suking
az azért nem oyan húde húde kategória...
biztos joe-z ment a wellnessbe szolizni
ahol hátul az elektronikák vannak ott van egy luk fúrva és szépen oda van becsavarozva egy "rendszámtartó" aztán amikor ahogy a kedved tartja leszereled és hajlítod amennyire kell:) ah jól esik:)
Nézd meg h kap-e szikrát. Amúgy nekem gyanús a gyertyapipa, mert volt olyan h nem indult, rányomtam a gyertyára, úgy elindult, aztán leállt.
Hát én ezt megcsináltam és semmi még így sem. Az az érdekes hogy a fordulatszámmérő hol ezren van hol nem jelez semmit . nem tudom mi a teendő ilyenkor
kiülnél kicsit már rég a térdedet húznád:)
Nekem is ezt csinálja, ha áll a gép 1-2 napot. Nincs szikra. Szétkapom, gyertya ki, áttörölgetem, megforgatom gyertya nélkül, vissza minden, aztán jó. Nemvágom mi a gáz.
Sziasztok, lenne gy kérdésem nemrégiben vettem a moccot, most járok tanfolyamra , azt mondták h minden nap indítsam be a moccot és egyik napról a másikra úgy döntötta motor h nem indúl be . Benzin van benne, a gyertya jó , és semmi az önindító motor behúz de in indul a motor. Kérlek titeket segítsetek. előre is köszi
válaszolsz a kérdésemre?
Sziasztok lécci seggijjetek már van egy rs -em 160 polini arrow rendszer 34 dellorto a karbiba hányas főfúvóka hányas alapjárati fúvóka és a síbertű hol kellene álljon írjon már akinek hasonló cucc van a gépében hogy honnan iduljak el mert nagyon el lett valami álligat va s szeretném ha rendesen menne a gép ja és a lészűrőházból a csőr ki lett szedve!plzzzzz segítsetek
Egy 2003-as tűzpiros Aprilia RS 125 Tuono-val
Penge gép
milyen motorral tanulsz?
Jó a höfok!
Szerintem mindenkinek annyi szokott lenni 65-70 átlagba. Városba 70fölött...
Na srácok, voltam ma forgalom gyakorláson a gépcsodával.

Kezdem kapisgálni miről is beszétek ti itt
Az oktatónak 1000-es Suzukija van, csak az a baj hogy nem Gixxer, hanem Swift

Elkezdi, tudok menni utánad, ne félj, 16 szelepes a verda

Elég nagy önuralom kell ahhoz hogy betartsd a sebességhatárokat.
Városba 1-es 2-es és sehova többet ...
Próbálgattam power alatt menni, de hát 1X élünk

Egy lámpánál még a kisördög is belémbújt
Beáll mellém egy régifajta (E39-es) BMW 530d
Egy laza 10"000-en csúsztatott kuplung, behasalás a tankra, kuplung kettő, és az oktató már kiabál hogy nem versenyezni jöttünk

Egy szó mint száz, nem az a kifejezett "T" -s motor
ISTENI VOLT
Nektek meddig megy fel a vízhőfok ilyen időbe
Egyszer ment fel lámpánál 70 felé, pontosan 76 fokig, de akkor már jóideje városban araszoltunk, és lámpánál is kicsit "brümmögtettem" ...
Amúgy végig 70 fok körül volt ... inkább picit alatta
Hajolj be a plexi mögé és szólj valami gyorsabb haverodnak hogy rugjon picsán hátha többet forog
Aznemsok :D
Katalizátor
Majd az arrow-al bizti leforog szebben...
hát én őszintén megmondom, az enyém sebességbe nem pörög többet 10500nál!