Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja csak ez kimegy 6ba 160ig is míg a tied 110ig kb. mert ugye az af1ed csak 4sebis.
125-ös!


Nekem egy 70-es Aprilia AF1-em van és negyedikben 6000-nél pont 70et megy.
Kicsit érdekes hogy az rs-ed hatodikban 6000-nél csak 14-gyel megy többet...
Elfelejtetted megkérdezni h mennyit megy.
Sziasztok! Most először irok a forumba. Kb 2 hónapja kaptam meg az RS125-ösöm. 2007-es Spanish 1 fényezésű. Lenne pár kérdésem. Tyt. Sok rs-nek megnéztem a műszerfalát, de a fordulatszám mérője egynek sem oyln mint az enyém. Mindnek 1esével van kottázva, 12ig. Na nekem meg párosával 14ig. A motort ismerősön keresztül szereztük. Jelentős kedvezményell, és állitólag én vmi gyári tuningos változatot kaptam:-D Nem tudtok? Most 500km vana mociba, tehát még bejáratós, azaz 6000ig forgathatom, ez nálam pontosan 84km/h jelent, neked mennyit megy 6-nál? Eddig nagyon tetszik a gép, vaditóan szép, és egész testes. Másik kérdésem szintén hozzád Tyt, olvastam arrow rendszered lesz. Hol vetted és mennyiért, mert szeretnék énis venni. Jogsim lassan megküldik, szóval majd messzebbre is elmerészkedek. Szivesen mociznék veletek:-), Bye
holnap nem motorozik senki ?
és veled mivan?készenállsz a köv.versenyre?elne száljál ám megint!
Szia,hát bonyolult.egy rgv250 a dolog okozója.felültem rá,és hiába zártam örökre a szívembe azt a felülcsöves ördögöt,rgv sokkal pályaképesebb.következő versenyen kipróbálom magam az rgv-vel,aztán majd elválik.igazából lehet megmarad a tzr,kap 2 lámpát,utcai gumit,meg egy friss müszakit.
Én csak néztem, nem tudtam mit mondjak. A papának fuksz a nyakában, terepjáró. Undorítóak voltak...
elzavartam volna a helyedbe a picsába... utálom az ilyen barmokat.
mitogeri láttom eladó a tzr-ed. hogyhogy ?
Bazz, délelőtt jön egy család, 4 hájfej. Nézi-nézi a motort, meglátja a pályaidomszettet, és elkezd cseszegetni, h törött volt, és rámutat a kormánnyaknál a hegesztésre. Itt már kezdtem pipa lenni. Aztán baszogat, h a motorral pályán estek, mert meglátszik idomon (előző tulajnál eldőlt). nem hitték el h 1600 km van a motorban. Elkezdte mérni az ujjával a tárcsát, és mondja h ez kopott. Faszom, ilyen buziarcúaknak be kell menni a kereskedésbe, és venni új motort. Jah meg elkezdi, hogy 920-ért kap új rs-t. Hát akkor vegyen azt... szánalmas
garid lesz utána is?
hali!
nem én voltam! nekem csak máj. 25én kerül fel az arrow rendszer!
hy all!
voltak ma innen ringen? láttam két RS-t is
TYT!
Nem te vettél arrow rendszert az RS-re a Natixtól? Mert ma láttam egy 06-os RS-t arrow rendszerrel, és a srác is olyasforma volt mint te.
A szintetikus nem jobb?
Jó hát
váltóba jó ez az olaj?itt a link
Az nem azért fulladozott mert a menetszél nem fújt be a karbiba, hanem mert túl sok levegőt kapott.
A karbit kell hozzáállítani!
Karbit nézted már? nem kerülhetett bele víz? ja, sztem is próbáld ki, hogy öntesz pici benzint a gyertya helyéreéss utána indítasz, úgy kiderül h üzemanyag-ellátással van-e baj.
hopp milyen szöveg
Castrol GP 4T
Rakjál bele szöveg motorolajat... 20W50
Én is most cseréltem, tökéletes!
sima motorolajat kell belerakni, hajtóműolajjal nem jó a kuplung...
Sebváltóba a hajtóműolajat lehet tenni vagy speckó olaj kell hozzá ?