Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BMF-KGK (ebből érted?)
na most nézem a szőke pics.t. Jobbra számítottam kicsit debil feje van De attól még szeretem a motoros csajokat
ez kissé drága..azóta levitték a regadót,nekem egy 600as cbr-re (2000)kellett volna 70e fizetni,nagyban köbcenti és évjárat függő,mivel egyedi műszakiztatás kell,(mert kintröl jött)az valóban drágább 27 volt asszem, mga(lekérdezés) 7ezer ,rendszám meg egyebek,kis 125ösre reg adóval együtt bőven ki lehet jönni 100 alá,mondom évjárattól függ a regadó meg köbcentitől
Nincs mit
meyik suli?
köszi
Mindennap ott vagyok Mivel ott van a sulim. Nem gáz a hely és tényleg minden fontosabb sarkon ott a kamera....
Hehhh, de még mindig 11 van
Ez is elment
scoefield@freemail.hu-ra el is küldheted
Köszi
Isten fizesse meg
haliho emberek!

nem tudjatok véletlenül hogy ennek hol találom a "párját"?.nem müködik az index visszajelzője a müszerfalon, igaz maga az index müködik, de ez engem idegesit és sztem sanszos hogy ez a vezeték a hibás,de nem találom sehol hova kellene ezt bedugni
Elküldtem!
vdani666@freemail.hu
Dobjatok egy email címet aztán küldöm a meghívókat... Aztán nem szégyent hozni rám
Nekem is jöhet egy
Ha ennyire sok van, és nem is kellenek
Előre is THX
Hát ha gondolod én tudok a BitZone-ra dobni egyett! HD voltam, csak lemondtam róla mert nincs időmrá de még maradt 11 meghívóm egyett ráéd áldozhatok
Nincs valakinek valami tuti torrent oldalra meghívója?
Benzinre meg olajra,mi?
Bebaszna!Mindenki magának kapar
Arrafelé nem úgy van hogy dolgozni kell
mármint ha nem ad pénzt nekünk...
De,úgy volt anno!De aztóta már kezd kiszőrösödni és így már nem kell nekik
jó hát ha scoenak ez nem tetszik akkor eladjuk tuningot a kinaiaknak. de ha nem pénzt nekünk amit tuningon keres, akkor mi meg eladjuk őt:)
Nem úgy volt h Scoe adja el szegény tuningot?
Kicsit zavartnak tűnsz
Engem eladni
Ráadásul pont Ukránoknak?
Hmmmm........ morbid ötlet