Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nalam sincs parja. inkabb cserelj izzot
"nyárultak"

Barnultak

Tudod Dadis, nem cigányok, csak Anyák Napján barnultak
Hát pedig épp hogycsak döntöttem, de megint megragadt aztán félre álltam, és megint elgörbült...:S De Kaposvárra kész lesz:D Csak jó lenne tudni még is mi a helyzet vele:(
odaadom a hátsó gummám,jó ballonos szar..azzal nem bírod úgy ledönteni:D
Jó, tudjuk dzsozi te a nem idén nyárultak felé hajlasz :D:D
Hali! Szerintem is jó bőr Meg a mocija is zsír Ilyen csajokkal ismerkednék közös motorozás céljából
Hali!

Nos a következő problémám lenne... A lánc feszítőm elgörbült ez eddig 2 szer jött össze (nem tudom h mitől) Egyszer sikerült vissza egyenesiteni másodszorra meg félig eltört ugyhogy hagytam úgy... Nos ezek az elgörbülések mindig az után vannak, hogy megyek egy kanyarba kicsit bedöntöm olyan mintha lennt lenne a kitámasztom és fennt akadna rajta, de nincs lennt... Az első ilyennél azt hittem hogy csak a padkát találtam el de a következő 2nél rá jöttem hogy az nem lehet... Szóval kanyarban ugymond meg akad a motor, és azután elgörbül a láncfeszitőm... Van vkinek vmi ötlete? Nagyon jól jönne!
Mondjuk azt hogy én is ott voltam amikor fényképezték. Most érettségi van majd csak jövő héten gurulhatnánk. Amúgy az a motor még bejáratós mivel csak 500km van benne. Lehet hogy őt odavernéd a top-os aeroxxal, de velem már nem hiszem hogy nagyon bírnál. Kivéve ha touno-val jössz.
Élőben egy élmény vele egy légtérben lenni. Gyönyörű lány.
De ez az én véleményem.
szerintem se valami hú de...
xlzx@citromail.hu nekem is egyet plz
Abszolút nem szép
De mindegy úgynézki csak nálam van magasan a léc
ide is: kistuning5@freemail.hu

thx
Jöhet ide is: joe-z-sp02@freemail.hu

Thanks
stoppie@freemail.hu

Előre is kösszi
köszi a választ 300,000ért?jól járt
valaki azt írta h az összejövetelen mindenki veri tuningot.
Én nem!

de a közös verekedésben énis szívesen benne vagyok!
Szép!
Bocsi hogy most írok, de KÖSZI jól vagyok
Mi a diplomád megnevezése?
meg van a népszerűségnek is az ára...uyge uyge..
Szakadjatok már le rólam! Kicsit kezd unalmas lenni
oszt" te még nem is marketing szakra jársz mint én.
Hát figyelj a terméket el kell tudni adni
Nincs mese

Megvannak a kulcsszavak baszki még egy Kamaz trágyát is eladok bárkinek
jah... qrvára megnézném ah egy mosógépről tartasz előadást és arról beszélsz h mekkora unikum