Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dadis vannak még a zxr-hez cuccaid? Érdekelne pár dolog.
kisgyerek :D:D
Őrült
én vok 170cm magas
én fénykoromban voltam 177 amig össze nem törtem a gerincem. mostm ár csak 175:D
Nem éppen Nálam alacsonyabbb csajt keveset ismerek. Érted felveszik a k.rva magassarkút és máris +10centi Ez van ezt kell szeretni
hátööö ezzöööö nem ciki?
najó, te érzed!
Pont jó Eddig az összes nőm magasabb volt nálam
Hát ja a Pedrosa az elég fittipaldi Asszem valami 50kg vasággyal együtt. Mondjuk Talma sem egy magas gyerek
az a csávó egy kötöszködős bunkó!
de legalább ő csongrád megye réme az RS-el
őő ráér mert most hétvégén vizespapírral neki esek egy kis csiszi csiszire... aztán varázsolok rá színt de jövőhétre már kéne a plexi mert össze akarom rakni az egészet.. köszi mito7gang az oldalt de egyelőre nem akarok újat venni szal valami használt kell de jó állapotban lévő szal nem töröttt és nem sárga mint az atom.. de ha nem lesz ilyen akkor valszeg bebótolok egy újat de azt csak végső esetben szeretném
Ciao!Ez a 07 es Rs plexi?
Mennyit eszik azzal a karbival az rs? 8-10 liter?
www.szatuna.hu
már van mintájuk!

hivatkozhatsz ránk! nemfognak megölni érte
adok szívócsonkot is
honnan szereztek cuccokat rs-hez ha tudtok küldjetek linket.
Hát tud a srác az biztos. Megszületett 20cm-el meg 200grammal, meglátta az orvos, és egyből rábaszta egy motorra...
hát nem vagyok egy Zsebi Baba...
de érted mire gondoltam,akit a magassága irányit abban hogy hány ccm motort vegyen..
nézzétek meg Dani Pedrosát.Pöttömpanna speedi gonzales
173 centi vagy? Akkor azért pattogsz ennyire, mint egy hülyegyerek.
2005 ös RR jóval erősebb mint a 04-es, nekem 2005 ös volt! És célegyenesben, utcán, az sv-ket úgy elöztük mint a hugy.
Ha hétfőig ráér akkor én tudok egyet,csak holnap reggeltől vasárnap estig szegeden vagyok.Ha addig ráér akkor szólj.
ha adsz szívócsonkot hozzá akkor talán tudok neked vevőt rá.
eladó 20000-e-ért egy dellorto 34mm-es karburátor adatok :160-as főfúvóka 40-es üresjáratifúvóka 60 -as szívatófúvóka a síber a második rovátkában van a típusa 40-es az úszó 9 grammos és 6 mm -re van beállítva egy 125 gépre van belőve felrakod bálítod a levegőcsavart és mész! ennyi az ára pedig 20000 alkunincs vidd ,ha kell!06707019631
Véletlenül tudjuk
Amúgy akiről beszélek az sztem Csongrád megyei srác.Jah és ő írta a boncterembe a 2006-osról az infokat...Nem tudják h ki ő?plz!