Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eper illatú IGOL-t vegyél
Nem fog zavarni ha füstöl

(amúgy télleg lehet kapni! )
Sziasztok.

Milyen olaj a legjobb szerintetek a mociba? Azért kérdezem mertsajna nekem a régi tulaj nem tudta megmondani mit öntött bele, viszon füstöl elég szépen. Lassan vennem kell bele és nem tudom melyik lenne belé a legjobb, és melyikkel füstölne a legkevésbé. Köszi a segítséget
aha aha... csókos szájú
elbasztam a szmájlit.
akart lenni
remélem van már normális sisakod meg védőcuccod, és nem úgy motorozol mint a képeden az adlapodon!
üdv mi!rég jártam már erre,de látom a hangulat ugyanolyan,mennek az osztások ...tosa látom ladányi vagy,én karcagi egyszer gurulhatnánk ...meg majdnem minden htévégén jarok ladányba nagymuterékhez
ez beteg.....

Mostanában nyugis vagyok
Máj. 25 végre meglesz a kipuff rendszerem ha minden igaz
jeeeeee
ez nagyon király
röhögtem egy jót! látom unatkozol :))))) én meg most vettem fel a vizsgákat
összeszedtem az itteni emberekre a legjellemzőbb mondatokat:

ZsóóótiRS: "hülyegyerek tudod egyáltalán mi az az SP?"
tuning: " józsef vagy ok. megyek motorozni hol nap, meg vasár nap de lehet nem kérek szombaton de hétfőn, mert ez szükséges h össze fogjunk, vasárnap nem kedd. jön valaki fel vonulásra?"
Joe-Z: "figyelj én gazdasági fősulira járok, ezt tanulom, ti mind csóró köcsögök vagytok. nem megyek pályázni mert az SV túl nehéz. csoró gecik!"
Csombek: " te hülye fasz, ennyi az eszed te nyomorult..."
rozsdas: "az olajpumpat ki kell kotni. mert mi a faszert, azert!"
Dadis... : "gyere SSP400-ba... gyere pályára ott ugassál"
Mitogeri: "én lehet tudok neked oyat szerezni...."
Tyt: "... a "06-os RS125 olyan gyönyörű. Porzik a tankom meg az olajtartályom mert nincs pénzem. a fojátst nem ly-al kell írni"
Kornél: "nem tudom mi lesz mert holnap szerintem picsa másnapos leszek..." (ez inkább MSN-es)
stoppie: "lehet kicsit túlsúlyos vagyok de válogatott uszó és vizilabdás is vagyok egyben..."
vdani666: "éljene a 2T a V2 a hörcsögök és a világ környezetvédői, dögöljenek meg a vadász halászok"
scoefield: "az a szerencséd, hogy ma jókedvemben találsz, ezért nem kereslek meg és verlek széjjel"
SchreiberCsaba: "hol a DVD-m?" (MSN-es inkább)
bencce: "szerelőnél van a mocim..." :)
JAMAL: "lendkerék így, lendkerék úgy..."
mito7gang: "asszed 1501ft-ért megveszel egy hengert te paraszt? szarok a vatera szabályzatára. ennyi vagy..."

ennyi
ottvolt a smiley
srácok csütörtök délután nemjön valaki euroringre?én még egyet megyek a tüzérrel
Jó a képed faszi
miket csinál?Falnak menne?
de, mi vtunk azok.

tosa rsét én is láttam kurva jó hangja van
Nyertél? :D
semmi panaszom ninncs rá mondjuk néha csinál érdekes dolgokat.... meg idegesítő h 5ezernél olyan a motor mintha falnak menne....
Ciao!semmi kül kiveszik a folytást meg váltóolaj csere!Amugy milyen a gép tetszik?(Nekem is ilyen van)
jha és mit csinálnak a mocin az első szervíznél?
hy all!
mik a tapasztalatok a dunakeszi szervízzzel? csamert kéne vigyem a vasat ezres szervízre
pl...
Nem ugattam be te kis szar!Csak mondtam vmt!
neugassál be "csööööööööööög