Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen rendszert veszel és mennyibe?
az a lényeg hogy lesz mind a 2fajta nekik!
füstszinű az olyan 10postával mindennel KB
a sima az egy ezressel olcsóbb...
és nekik a 95-98as nem volt eddig, de jó h már van. csinálhattak volna előbb is és akkor nem kellett volna 26ért németországból rendelnem:D
mármint 95-98-ig nem? mert ez az 1ik fajta plexi aztán az azutáni már 2006ig maradt...
95től 2000ig , és 2000től 2005ig!

hivatkozhattok rám...nemfognak érte megverni
dehát volt eddig is ehhez az évjárathoz...
hamarosan lesz a Szatunának RShez plexije!
füstszinű, víztiszta piros meg kék!

nekem füstszinű van és kurvajó!

www.szatuna.hu
És tök poén illata van
hallottam milyen az a pálya...leteszel 2bólyát azt azon döntögetsz...

amúhgy mindenki fikázza a Hungaroringet hogy gecigyors meg szétforog a 2T meg stb...kikell próbálni azt amikor 2. ba fordulsz és a térded meg a beton között 30-40centi van akkor lepődsz meg igazán...meg nemértettem hogy kijönnek nyiltnapra emberkék motorozgatni és gyök2vel kanyarodnak...de tényleg látod hogy hova kell kanyarodnod tiszta a pálya jóminőségű aszfalt, nincs kátyú rajta szal nemértem miérnem lehet lendületesen kanyarodni...vagy lehet az a probléma ha elcsúszik akkor nincs ott egyből karó ami nyársal hanem van bukótér...na mind1...

Sajna nem nyertem és még sokvan addig de amit megtudok tenni azt megteszem és egy kis szerencsével a következő versenyen egy halvány köd a dobogóra meg is jelenhetne elöttem

a két időmérőn szar volt a motorom és nemjöttünk rá mi a gebasz mert pályán jött csak ki a hiba...de vasárnap verseny elött fél órával megtaláltuk...de akor már nemtudtam nagyot alakítani, meg egy román alpokadriás csávóval küzdöttem...egyenesbe elment féktávon meg mozgott alattam a motor és ráborítottam 1,5 mp-t javultam a multkori versenyhez képest....majd rámegy egy kipuff meg lehet légszürőt okosítunk aztán hullanak a másodpercek
Köszi, megpróbállom
baszki bencce picsa mód ráérhetsz
hát a régi része sajna nem :(
csak az új lett vmivel szélesebb
akkor se lett szélesebb a pálya, meg gondolom a kanyarok se lettek nagyobb ívűek
most építettek hozzá
kiskunlacházai pálya? az a simsonosoknak való
mert ti szerettek lassan menni,én meg nem
érdekes VEGá-nak jó volt
figy nekem is jó a pálya majd ha ott ügyesebb leszek akkor vmi nagyobb
jó a pályázás csak nem azon.... én is mentem rajta,túl kicsi..az milyen már h nem váltok fel 3ba? tiszta szégyeny,max 50-60nal lehet menni.
bencce hát azért van hozzá költve de amúgy jó
(van amit én magam se értek de mind1) mókás

Amúgy ha már így rá érünk el újságolom, hogy sikerült elmennem „pályázni” (gokartpálya) és ezzel megértettem mért szerettek pályázni járni. Tényleg nagy buli és majd nem jobb mint utcán.
Igaz még csak 10 kört mentem de érettségi szünetben tervezzem hogy lemegyek egy napra mert eszméletlen. Amúgy bocs ha osztottam dadist, mitogerit vagy egyebeket anno hogy szar a pályázás.

Jót nevettem kössz Bence
Nálam a Castrol K997 a nyerő !
Benne vagyok !
jaja ott állt

Sp henger van benne, most csak megnéztem mire számítsak, mi a cél
te beteg vagy :D