Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért a 160 nem kevés, föleg ha valaki eldobja a motort közbe...
Gyerekek szoktatok csinálni túrákat ? És ha igen merre fele meg honnan indultok ?
Hát a kipuf rendszer az az alap, meg módosítani még egy két dolgon, ha már meg kell halnom akkor gyorsan haljak meg.
Pár ezer km mindenkép kell hogy ráérezz a motorra! Főleg hogy NINCS tapasztalatod! De ha te annyira biztos vagy magadban akkor csak folytasd (de jobb ha nem teszed)!
Hát nem tudom nekem volt már minden kissebb moccom mint az Rs , miniromet , robogó , simo , de mikor előszőr felültem az Rs-re be voltam fosva mert kurva jól húz. És 160 neked bőven elég szerintem sok is. És mivel egyáltalán nincs tapasztalatod nem kéne gizdázni meg húzni a szírvát, mint azoknak akik már legalább 5 éve motoroznak. De ahogy érzed én nem szólok bele ha meg akarsz halni még rakass bele chiptuningot is, meg új kipufogúórendszert .
hát ezt nem nagyon lehet elmagyarázni, de behuzod a kpulungot lenyomod a váltót és húzol neki kicsi gázt és szép fokozatosan kiengeded a kuplung kart! Egy idő után majd belejösz!
16 éves vagyok, és még sose ültem motoron, de anyukám erőszakoskodik, hogy milyen menők a motoros pasik, és hogy vesz nekem egyet. Valaki magyarázza már el, hogy kell elindulni amotorral mert nekem mindíg lefullad. Ajogsival nincs gond apa rendőrkapitány majd elsímitja bármi is lesz.
Hany eves vagy? :D
160 neked keves es meg motorozni se tudsz?
En nem kezdek megint el papolni arrol h kisleptekben bla bla bla ...


no comment...
Sziasztok, most szeretnék venni egy Rs125-öst, és az lenne akérdésem, hogy ezek a motorok mennyit mennek, milyen hangjuk van, és mennyit fogyasztanak 100km-en? Mert egyik haveromnak van egy folytott rs125-öse, és az csak 160-at megy de nekem az kevés, és ha ilyen 8 litereket eszik a motor akkor meg sem veszem, mert nehogymá annyit egyen mint egy 600as gixxer. Sajnos csak a cimboráim meséltek a motorozásról, mert nekem még sose volt motorom, és azért érdeklődöm ezek után. Vissza olvasni nincs erőm. Ezért kérlek segítsek NAGYON FONTOS LENNE!

Miért kell minden 2. oldalon ilyen, valamint ehhez hasonló értelemes megnyilvánulásokat írni?
Én is ezt tudtam! ok!köhi
36LE. Nah egyeseknek milyen jó beszólásai vannak
Lehet h sok hülye haverom van akkor ezek szerint, ezért is kérem anácsotok, de sajnos nem tanácsot kapok hanem csak az oltást. Am köszi szépen annak aki segíteni próbál egy kezdő motorosnak.
te is kapsz egy hordót mingyárt
nabasszus ilyen korán nem keltem mióta fősulira járok... uccu hungaroring.... vagy coronita?
ez teljesen hüye bazmeg

Télleg ki tud pontos lóerő adatot?(2007eséről)
Tök jó nézni ahogy osszátok egymást !Amúgy nem 2006 ota van ez az Rs?!Akkor meg K6
- igyál (ez hogy került oda?)
rossz helyre jöttél ha tanácsot akarsz kérni. itt csak leugat a sok rossi akik arra verik a nyálukat h kivülbelül vágják a mocit. kérdést feltenni nem szabad tanácsot kérni szintén. ha nem tudsz valamit igyál tölts tele egy szöges hordót sósavval ugorj bele és gurulj a dunába.
hát ne haragudj ready de akkor neked nagyon sok hülye haverod van.most nem nagypofából de most őszintén:hallotál már te olyat hogy valaki kivette a folytás a motorból és szétrobbant a blok?ez nevetséges
én nekem nyáron mutatták meg
gyere fel inkább msn-re
bocs, nem vagyok szakértő