Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ma egy hayabusán a hátsó kapszkodón láttam arendszámot de ugy h csak ugy lehet leolvasni ha full felülről nézed..:D
A szerelőnk (ZX10) berakta a rendszámtáblát a hátsó kerék elé ...
Az is egy motorosok által sűrűn használt hely

Megállította a rendőr. Elkezdi, nem tudja kiolvasni a rendszámot, és ez így szabálytalan, Jött a válasz, -A betűkkel, vagy a számokkal vannak gondjai? -5000Ft. -Jól nézd meg a motort, mert most még járatós, és megálltam, de legközelebb nem fogsz megállítani te faszkabát. -10"000 Ft.
Aztán ennyibe maradt a beszélgetés
Köszi, sztem is tutibb anélkül a műanyag flanc nélkül, de azért a Te "kis" géped sem piskóta
Ezt a Valtermoto r.szám tartót a DANGER-nél vettem, viszonylag elég jó árban (10 rugó) és tetszőleges szögben lehet állítani.
Egyébként van szerepe, hogy ilyen nagy és hosszúra készítik, ugyanis esős időben felcsapja a kerék a poros vizet (azért nem mondok már saras vizet, mert ezekkel csaknem dagonyázunk ) és akkor a hátsó lámpa már nem lessz olyan jól látható, de ez végülis egyértelmű. Ezért is van így felhajlítva a rendszám, ha a rendőr kérdezné. De ha neki nemtetszik, akkor két csavart meglazítok és tetszőlegesen beállítom neki... - Így jólessz?
Ja, igen az index... minek az?
Egyébként van, csak a lámpába van integrálva létezik SV-hez is.
Azon kívül, hogy egyedi és dizájnos, még azaz előnye, hogy véletlenűl sem tudnak letörni, mert úgymond nincs, de mégis van.
SürgQsen kellene nekem egy ilyen kis müanyag csö a fékolajtartálytól, a kormányig... AKi tudz az szoljon már nem lennék hálátlan! Minél hamarabb annál jobb

Ott egy kép róla
Csongi ápr.-29-én kinézhetünk a ringre sztem most rá érek és ugyis lelkileg fel magam késziteni kunmadárra szoval ha rá érsz kimehetnénk?
van vagy kemény 13 éves
nem kell moderálás. jó ez a fórum igy ah van. nézd már meg a képét miyen feje van:DDDDD
skacok van itt moderálás? mert "kedves plakátarcú barátunknak" írtam 1 kis ízelítőt mi fog vele történni és nem jelent meg csak kis időre...
Sokkal szebb így a kis Zizi rendszámtartó nélkül!
Nemtudom hogyan tudnak gyárilag ilyen undormányokat csinálni. Az SV-n is gyárilag
Hol vannak hátúlról az indexeid?

sztem se otthonról ír, vagy ahogy stoopie is írta, már fellőtték a pizsamát és rég csicsikál a kis kancsó...
Fú de utálom az ilyen tetveket...
Köpött a Maci
Ez bazzeg nem hiszed el, de totálkáros a gyerek
De úgy látszik már bezárt a netkávézó mert nem ír
Estét!
Látom minden maradt a régi
Amugy az lenne a kérdésem hogy az uj RS mennyit megy végre?
Meg ugy hallottam hogy nagyon szervizigényes igaz ez?
A hangja milyen vinnyogós vagy mély inkább?
Ki ez a veréb?
hy!
Tyt majd vegyél fel lécci msnre vagy dobj egy mail címet mert lenne pár kérdésem! előre is kössz
Mennyit eszik, mennyit alszik, milyen a hangja, valamint ugye nem szervíz igényes?
szerintem mindannyian akkor járnánk a legjobban ha ahhoz a faszfejhez hozzá se szólunk
Jó topicban teszed fel a kérdésed.....
hát...Mito az nagyon hasalós nekem az AF1 jobban feküdt de hogy az AFnek mennyi köze van az RShez azt nem tudom
figyuzzatok már szerintetek rs-t vagy mito-t érdemes venni?(pártatlan választ kérek) és melyik megy jobban?
Mi a fax megy már itt? Tiszta církusz...
He plakat! Miért vagy ennyire kemény? Meséld már el nekünk, mi ez az "én vagyok a kis isten" játék? Vagy ennyire tetszik az anonym pofázás?
Olyan vagy pont, mint nállunk az egyik köcsög gyerek a 10 éves VW polo-jával, aki mindíg ezt mondja: Utálom a motorosokat, mert mindíg legyorsúlnak idióta...
Te sem vagy motoros, csak egy szardarab, úgyhogy ha valami vagy valakik itt Neked nem tetszenek akkor el lehet takarodni!

ennyi
Én legalább felmerek rakni képet magamról
meg ki tudom tölteni az adatlapot
éstudok értelmesen beszélni

te meg osztassz mindenkit
menj el kártyázni, azt ott osszál
Jólvan IQ bajnok.
Anyád inkább szakadékba esett volna, mint teherbe.

Amúgy tudodmit? Van pénz kajára.
Vízilabda
Tegnap fényképeztem az Apriliába: