Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazi kókánnny!
hehe, érdekes összefüggés, mifelénk meg egy szőke fodrászcsaj vett új RS-t, csak ez fekete.
Megy mint a nemnormális, szerintem hamarosan halott lesz...
egyébként én ugy láttam egész durván tolja... nem gyorsan de cikázik mint a vadállat...
dede! én is látom egy szőke csaj! 2X is láttam budapesten! ki a franc az
szerintem krva jól nézz ki az sv és abból ahogy a szerpentinen közlekednek az svsek arra következtetek hogy biztos jól kezelhető
Apukám azt a kipufogó felfogatást....
AF-1 kipufogó dob.
Van egy RS gyári rendszerem eladó!
vízi labdázó
Van barátja? Lehet tudok valakit akinek pont ő az esete.
Ne bántsátok stoppiet azért, hogy most vízi labdázó ti pedig nem azért nem kell bántani.
kanmájszter
Hát nem! De úgy néz ki...
Mire vársz? Hogy majd a csaj elkezd csapni, mint egy ökör városban? Büszke lehetsz magadra, hogy top os aeroxxal aláztad. Igazi kanmájszter vagy.
CSak nem beesett a mobil az idomok alá?
Bejáratós azis
Bocs ha kihagyok 1-2 betűt merül az elem a billentyűzetbe
Cabán is van egy új 2007-es fényezésű RS125.
Sztem ez is egy csajé.

Ata, nem szőke volt a csaj?
Lehet azért volt rendszám nélkül, mert madaras előtt pár nappal láttam a motort a szalonba, és lehet nem volt meg madarasig a rendszám, de nemakarta kihagyni

Itt furikázik a városba. Fekete TOP-os aerox-al etettem az azért már szégyen ...
Sziasztok!

Egy problémám lenne az rs-emmel, nem nyit a power szelep, vagyis nyit csak nem mindig. Egyébként eladó, csak mielőtt eladom hibátlanul akarom eladni! 330000 Ft-ért adom. Esetleg érdekel valakit, az telefonon, vagy e-mail-en esetleg msn-en tud elérni.

Tel: 06705798176
e-mail: ptys@citromail.hu
msn: ptys@citromail.hu
madarason is volt egy 2007es lorenzo replikás rs. egy csaj vezette akinek épp az egyik lába leért nagynehezen:D ja és 50esként volt
Ja hamár új RS-ről van szó nem ismeri valaki a srácot mostanában elég sűrűn összefutottam vele a környéken egy új Spain"s replikáról van szó. Múltkor ki akartam kezdeni vele (kocsival voltam) de nem volt vevő a gyerek. Biztos bejáratós
Nem irígylem tőlük. Nekem már nem kéne
2004 ez a legszebb szerintem ezüst vázés ezüstmetál fényezés. Nekem a feketevázas már nem jön be.
ma kanizsán jött velem szemben egy új rs125...a mákos anyját az ilyennek

Ez már örökre el van szennyeződve
Ne szennyezd már ezt a topicot.