Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rs Kornélnak igaza van fasznak kell veszekedni!
Éljen május elseje.....:))
tosa46! ott állt az rs-ed a nézötér mögött nem?van rola képem
ugyanmár ne veszekedjetek a szeretet ünnepén, gino megmondta csináljátok itt az inflációt
vegyél vissza te basszájba.

lefényképeztem magam, felraktam, és írtam alá valamit.. és nem azt, hogy mekkorát döntöttem.

másrészt ha valakinek nagy a pofája, mutasson is valamit. addig meg kuss..
13.5 mp alá kell küzdeni a gépet és indulok madarason
Voltunk!
Megfagytunk!
Azt mondták rekordot döntött a mai nézőszám a Kunmadarasi pályán.
Mindenesetre atom jó volt!
Lekellett volna máséról húzni :D
először nem tudtuk h van rá lehetőség aztán meg nem találtunk megfelelő embert... meghát mi ugye tisztességesek voltunk
jó lett volna menni még 1-2-t, de mindegy, húztam pályaidomért...
Mérnem szereztetek többet?
az basszus azon ki voltam akadva
tiszta idiótáknak éreztük magunkat haverral h nekünk csak 1 van...
E csoport is 15 perces volt, pont délben leintették... A legjobb az volt, h volt akinek végig volt ragasztva a plexije ABCDEFG...
Vegyél vissza mert nemtetszik a szöveg......
Azt h én hogyan döntök, motorozok az az én dolgom. És ha akarom majd egyszer megmutatom.
Te lefényképeztetted magad és felraktad ide. Én reagáltam rá. Most azért mert nem azt mondtam h űűűűű TÍT geci milyen jól döntesz szinte leér a koptató a térdeden ja meg űűűű milyen fasza az RS mert kurvajó és a murván is dejó ledöntötted stb stb.
Ezt vártad vagy mi?
Szép az az rr :)
ezeket láttam itt adatlapokon,gondoltm felrakom
Ismerős motorok
Kemény vagy Kornél gecc nyírod a gumikat
Rubberkiller Kornél
voltatok madarason?
Nyugodt lehetsz nem irigylem tőled azt a kávédarálót
Nem kéne semmi pénzért újra 125-s mert már meguntam
Na pá rsata csak nem titeket láttalak téged meg a trialos srácot ma Kunmadáron? Sztem így kép alapján ti voltatok!
na megvolt hungaroring, nagyon tetszett. a szerencsétlen szervésnek köszönhetően a G csoport kb 15percet mehetett. tippelhettek én melyikbe voltam..... élveztem nagyon de sajnos az a kb6-7kör amit mentem semmire nem volt elég. nem is sikerült ledönteni úgy mint e-ringen. mindenesetre egy élmény volt főleg hallgatni a vtr-eket . sajna nézhetek új gumi után...
nekem már az volt mert kurva jót motoroztam egy gyönyörűszép RS125el :)))))
amúgy köszi Kawagirl :)

mellesleg ha azt írom a kép alá hogy "milyen kibaszott nagyot borítok" és leolt mondjuk dadis vagy geri vagy bárki pályamenő hogy mekkora szar vagyok akkor jogos. de addig nekem csak egy HMCS irígy sipákolása marad amit dzsozi írt.
Csak hogy jó napotok legyen