Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majrécsík a multé?látom te se nagyon szeretsz kiülni
kamionparkoló, csak óvatosan (írtó kavicsos volt...)
a lehetőségekhez mérten ennyi (a nap végére azért lejjebb is vittem), de itt most a motor épsége volt a cél!
K5-ös Rs125 nah takarodj már ...... a japánok használnak ilyen szerencsétlen jelölést(azt is csak suzukiék), hogy K2453, hagyál már a hülyeségeiddel amig nem értesz a motorhoz légyszives ne nyúljál hozzá,pláne olasz géphez ne.
No coment. Ez is csak itt Magyarországon fordulhat elő K5-ös RS pff.Vegyél GSXR-t ha K5-özni akarsz
Sziasztok!

Nem tudtok eladó pályaidomot rs-re? Használt is jó!
nehogy visszarakasd!
Az nekem is volt baj az új rs-emnél (mármint az aksira gondolok)
vidd vissza garanciára, de ne lepődj meg ha utána pénzt kérnek mert az aksira a köcsög olaszok csak 2 hónap garanciát válalnak.
vagy nincs töltésed vagy csak egyszerűen az aksid szar, mikor bevan inditva mérd meg műszerrel az aksit hogy van e töltés
katalizátor fojtásra gondolok, elvileg gyárilag úgy folytják .
Ja, és a fojtás az pontos J
Milyen fojtásra gondolsz? Elektronika? kipufogó? vagy mi?
Srácok nem tudja valaki hogy a kuplung oldali szimeringnek mekkora a mérete?
A másik kérdésem meg az lenne, hogy azt mitől varázsolja a mocc, hogy megyek vele kb 100km-ert
ez alatt 3*-4* volt leállítva a motor és neccesen tudok hazajönni mert nagyon lemerűl az kasi ami új . A másik meg a gyertya tök fekete lesz mintha túl sok benyót kapna és nem égetné el az mitől van ?
csak szabályok miatt van benne...
Sziasztok ! Most vettem 2 hete egy k5-ös Rs125-öt, és rengetegen azt mondják h tegyem vissza a folytást mert ha nem teszem vissza egy év múlva vihetem generalra a motort. szerintetek ez mennyire igaz és mennyire fog visszaesni a sebessége a mocinak meg a teljesítménye? Most folytás nélkül 2 személlyel simán mentünk 160-at .
Üdv.
Háát nem tom!Mindenki azt mondja még a kereskedés is h az a fasza,haverom krosszozik és ő is azt használja csak nem gáz!De ha tudsz jobbat és tod azt is h hol lehet venni akkor mondd!
az R2-t az aprilia kupás gépbe sem tenném nemhogy alpokadriás gépbe PLÁNE mondjuk egy 125 GP be... Az ELF olaj az megszólal... és nemtom hol lehet kapni...
Jah elfelejtettem milyen rendszámtáblatartót tudsz vmi felhajtható kéne?!
mondd a címet!köszi
Én vennék annyiért is!De nekem nem kell egész szett csak a farok idom arra mit lehet?Jah és az az elf olaj mit is tud? Jobb mint az r2?
lehet külföldről kérni. egyébként olcsóbb mint a régebbiekhez a pályaidom. csak plussz posta meg stb stb...
szóval azért irtam röviden ezt hogy "felejtsd el" mert ez ugymüködik mivel nincs mintája egyik gyártónak se ezért a te gyáridat szépen elviszed namost ez ilyenkor amikor leveszik a mintát akkor a fényezésed elmegy rajta...szóval nemfogod elvinni...
a másik aki meg megcsinálta volna esetleg a mintát azmeg nemfog neked 60rongyért idomot adni...minimum 100ropi...annyiért meg nemfogsz venni előre látom

szóval akkor felejtsdel vagy felejtsdel?
Menj el egy műanyagoshoz majd az csinál neked jópénzért
sőőőőt 2
itt egy kép is naon faszán néz ki!
ciao!De láttam képen! Csak lehet valahonnan nem?vagy pup vagy pályaidom csak van vmi!?