Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én is a szettre gondoltam h 140 körül van
de polini erősebb és van hozzá dugó is , de szerintem gyári rotax hengerhez is adnak dugót, vagy nem szettben árulják? De általában a gyári drágább, szóval lehet hogy többe kerül a polininél, igazából nem tudom, még soha sem fordult meg a fejemben hogy gyárit vegyek
a polini az 100 körül van, de én úgy tom hogy az eredeti rotax az 140 körül van bár lehet hülyeség:D
hát majd meglátjuk...
inkább 120
45-ért nem tom te milyen hengert kapsz..
polini van 100 dugóval
csak 45? létezik? én úgy tudtam jóval 100 felett van egy új eredeti rotax henger
45 az uj henger dugó nélkül vagy 45 használtan dugóval... csak azt szerdán tudnák postázni
jól megszívtad akkor:S új henger az nem lesz olcsó. Na én is szedem minél hamarabb le a hengert nehogy megakadjon mert nem mostanába volt dugó cserélve benne:S
valaki tud borsod megye környékén bontót? kéne az RS-emhez uj henger mert a gyürüm szépen elintézte és kunmadarasra jo lenne motorral menni
oksa
már várom a pályanapos meg a versenyképek mindig jók szoktam lenni
csak azért kérdeztem mert egyik haverom vett az RS-ére és abban 122-es blokk van és mikor meg összerakták az alsó holtponton a dugattyú szoknyája nem engedte átfordulni
a szettnek a papírjában meg 123-at írnak, elég érdekes hogy így eladták egy 122-es blokkra
Csak annyi amennyi a 125-ös hengerek között. A 122-esé nem jó a 123-aséra, és fordítva.
én a freestyle kategóriába
eladó rs125 2000-év járatól jó :
plexi=12eft
2 db tükör=10eft
egyben=20eft
postán is
Mi nem csináltunk, de az ottani fotósok igen és szerintem nagyon jók lesznek, majd elküldik nekem emailbe utána felrakom ide is
srácok, van különbség a Rotax 122-es és 123-as polini szett között?
Ki lesz megtalálható Madarason?
képeket ha csináltatok lődd már fel
Hülye f@szok
Az az elf olaj mennyire jó?Én az R2őt használom és az fasza....mivel tud többet az?dupla annyi...!pffff!kiváncsi vok Írj
ez olyan dolog hogy van ahol megcsinálják gariba van ahol nem, pl haver a 06as rsét megakasztotta és megcsinálták neki gariba (új henger meg dugó). akkor egy srác 06os R1et kihozta a szalonból bejáratta és gyakorolta a rajtot madarasra és 3. rajtolásnál a kuplungja szétrepült neki, neki is megcsinálták gariba.
szal szalonfüggő ez a téma.
Alenek itthon hol vesznek htxet vagy Ivan vagy faterja veszi?mennyire keverik?
ELF olaj megy bele 8000/liter!