Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



ettől most bizots máris jobb
de aranyos volt:)
Ne vedd magadra Igy is ügyesebben kanyarodsz mint én. Inkább örölj neki, hogy még lejjebb tudtad dönteni, a többit meg ereszd el a füled mellett
és mit számít a 130kg? ha azzal jössz hogy az sv két tonna, és hogy azt nem lehet leborítani, akkor ajánlom figyelmedbe a vidit, amin a csóka a goldwinggel karcol!
ahelyett hogy másokat kritizálsz, inkább nézz már picit magadba bazzeg, aztán rájössz hogy lófaszt nem csinálsz a fosoddal csak májerkedsz. gyerünk, karcolós sv-s kép dukál ekkora pofához!
a kanyar bejáratánál tiszta kavics volt az út (meg úgy általában az egész "pályán" ), csak azt te nem látod...
15 fok mi?

ahelyett hogy itt vered magad, inkább rakj fel jobbat magadról és a csoda verdádról. Ja, hogy neked még feleennyire se megy? akkor meg sajnálom...

várom a képeket Dzsozi...
Hát bazdmeg neégessed már magad h egy 125-s 130kg-os motorral felraksz egy képet ahol 15 fokot döntöd azt a szerencsétlent
A másik h én egy darab "kavicsot" nem látok a képen maximum egy kicsit poros az útszakasz.
óóóó, főnökk, toljá már fel 1 lábtartó karcolósat a hiper SV-vel!
Meséljek róla?
Ez lóf@sz
Elég gyenge én nem raktam volna fel ilyen képet

Jééééééééééé totálkárosak
minden negatív tiszteletem az ittlévő újoncoknak.
Zotyavfr kis beugratása tökéletesen reprezentatívan megmutatta hogy milyen okos, értelmes, színvonalas emberek kérnek tanácsot itt..


Z3, ki szoktam én ülni, nem láccik? :D najó lehetne még jobban, de életembe másodszor voltam ezen a "pályán", és rohadtul van még mit gyakorolni a kanyargásban.
Nah de mindegy a szándék a lényeg!:) Vagyis én szem. szerint próbálni/segíteni akartam, de látom megvagy Te nélküle is... De ha esetleg megsértettelek vmivel akkor sry..
jóóó igazad van . az elején én is tök balfasz voltam és nem olvastam vissza miket írtatok. Aki először jön ide az még balfasz sőt én még mindíg az vok .
De komolyan ez a 660sokadik oldalt el lehet osztani 3mal vagy lehet gyököt is lehet belőle vonni mert hozzászólsz egyet és kettővel később meg is kérdezik hogy mit is mondtál...
Egy darabig jókat kuncogtam rajta de komolyan ez nem annyira vicces, szerintem.
Nem tudom, hogy miről kell szólnia egy fórumnak, de ez messze sem az. És ők vannak vérig sértve ha valaki egyből a torkának ugrik ha meg meri kérdezni 13567edjére hogy hány lovas az új RS125-ös.
hát szarul
jóóó beszoptunk mindannyian
hát lehet, de szerintem a kb. a 2ik oldalnál megnéztem volna hogy mid van.
valamivel el kell az embernek foglalni magát.
Tökösöm ÉRTŐ OLVASÁS! Kettővel a hozzászólásod alatt fehéren feketén, hogy faszság témát dobtam fel amire rámartatok. Ennyi. A gokartpályás 53mp-em amit a szalon állapotú mitommal csináltam és sokkal jobbat is mentem volna ha nem féltem úgy a vasat. Nem publikus. A többi motorral meg ha hiszed ha nem nem mértük.
Aham az jó csak az a para h most érettségizem , csak érdeklődöm, h szoktatok-e csinálni túrákat mert érettségi után szivesen mennék én is túrázni csak hát nincs kivel, azaz lenne csak tesóm az XX-el nem fog velem jönni
Bazzeeeeeee Sztem ha nem szólsz még 3 oldalon keresztül irogatnak
Nah takarodj már Ennek már a fele sem tréfa Zotya ne szopasd már a kissrácokat,még nincsenek ott olyanrégen(meg persze vissza se olvastak )hogy tudják ki kicsoda és mióta ír ide!
zotya az elöbb irtad h 16 éves vagy! Az adatlapodon meg hogy 23-om illetve hogy pályán nem mérték még az idődet, de közben nem ültél még motoron! Most akkor döntsd már el!
Én/ mi most megyünk lassan Kaposvárra Május 19-én WORLD STUNT RIDING CHAMPIONSHIP lesz
ÉSZRE VETTE EGY KÉT EMBEREN KÍVÜL MI A STIKLI?

Valaki aki nem ismer nézze már meg az adatlapomat. De látjátok, hogy több tíz oldalt lehet témázni faszságokról, úgy hogy azt sem tudjátok mi van....
Igen gergőnek igaz van 160 nem kevés. ott egy esésnél simán ottmaradsz, szóval csak ovatosan
16 évesen én nem adnék alád egy Rs50-nél nagyobb motor, sőt még azt is meggondolnám, mert nagyon forrófejű vagy és neked csak a lényeg h minél gyorsabban menj. Am meg szerintem felülnél a moccra és az első kanyarban eldobnád.