Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faszomat, olasz nah.
Gilera mióta fontosabb angol gép?
Fő profilja az Olasz motorok javítása szóval a fontosabb típusokból polcon van minden
Ezek is rendesek adtak csak úgy ajándékba kipuffdobot meg hasonlók
Tyt amúgy megkérdeztem a kipuffot a natixban XD (emailben majd megírom)
egyébként az rs-eket tök jól lehet eladni. engem 7X legalább kerestek, és abból 2 ma...
biztos h nem vennék iyen kifejezetten csak utcai gumit. pfujj:) a tapadás ha nem is érdekel, de h néz ki az a mintázat egy sportmocin...
semmi, én bocs ha félreérthető voltam.
csak undorítónak tartom ezt az egész visszatekergetős balhét.
Ja bocs.
tök okos dolognak tűnik a michelin pilot road 2. Kíváncsi lennék mennyi egy garnitúra az RS-re...
Hallod Tyt, én 3 évesen vettem a motort (pont 3 éves volt 1-2 hét híján)
És 7400km-es
Most hogy szét van szedve és látom, így el is hiszem !
Szoval nem mindenki megy reggeltől estig, a hét mind a hét napján.

De persze biztos van olyan is ami vissza van forgatva ... De azért kicsit ránézel láccik hogy valós-e a KM állás ...
magyarország...
"vagy ilyen keveset mennének az RSekkel? nem hiszem..."
ezt írtam. természetesen én sem veszem be a 4000km-t. csak nem értem miért akarják mindenáron átbaszni az embert.
Ne legyél naív! Szerinted miért van ez? Mert marha egyszerű 14 vagy 24 000-ről visszapörgetni. Voálá! Van egy keveset futott "szinte" szalonállapotú motorod. De ha valaki vett már új motort az azért tudja, hogy miként néz ki 4000km és miként 24 000km után.
SZIASZTOK Segítsetek Rs 50-ről akarok átülni 125-re mit nézzek meg a vásárláskor a mocin mi lehet a bukta ? :-) köszi Attis
egy 4000km-es motorba miért kéne alkatrész? :)
há mondom h ezek egész évben csak állnak és alkatrsézre várnak
furcsa. nézem a használt RS125öket, csak azt nem értem hogy nagyrészük hogy lehet 2-3 évesen 4000km-es?!?!?! kamu? vagy ilyen keveset mennének az RSekkel? nem hiszem...
hát ezt mondom h ezek hüyék vagy nem tom. olaszországban az aprilia kamiont szerintem a hupikéktörpikék tréfije pakolja, beletesz 1-2 dolgot meg 1-2 iyen vicces robbanó csomagot.
Joe: akkor szerencséd volt. azért ez nem elvárható h egy szerelőnek akihez visznek 25 féle motort mindenből legyen raktáron. korrekt srác, miután taknyoltam kötbemutogatta mit csinált meg, meg minden, már készítettem a 20-ast meg a 10-est erre mondja 7000 ft... és tényleg leleményes nem úgy mint a szakszervizekben, h ó nincs olaj, na mind1 áttesszük a trabiból, jó lesz az is...

Kornél: egyébként ma jött meg az alkatrész csak elutazik a szerelő. keddre kész lesz elméletileg du-n remélem. ugyh majd remélem talizunk ringen. de jövő hét vége igy már biztos h e-ring lesz:)
Én nemtudom Bence milyen szerelőtök van de nekem pl soha nem kellet Gilera importörrel hozatnom alkatrészt!
Az én szerelőmnél minden ott volt a polcon nem kellet várni semmire pedig elhiheted h az Sp-hez még annyi alkatrész sem volt alapból mint az RS-hez főleg mert nem forgalmazták Magyarországon
Azt tudom h a csávónak vannak kapcsolatai és úgy hozzák neki a gyári cuccokat
na mondjál... én jövő 7en viszem elvileg Aszalóshoz a gépet,meg megyek ki majd ringre,ott is ott lesz,hátha már ott megtudja nézni...
asserossz...
őrültek nem hogy a jő öreg benzines Zilre gondolnátok...ezen van minden.. http://www.unimogswest.com/ZIL...
mi a budaörsi úton rendeltünk cuccot de késett mint állat ...mondta a csávó hogy az olaszok nemszaroznak kértek vmi RS 50es hátsóülést és 3x küldtek el vmi leonardó meg scarabeo ülést
:dddddddddddddddddddddddddddddddddddddd te allat.