Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem sincs az opelra jogsim én is van mikor azzal kell hogy menjek
bátor vagy...
plakat írjál nevet ne névtelen .. pff szánalom a köbön
Nem én kezdtem a jogsizást... Amióta megvan, tettem bele kb 50 km-t
hát pedig van 3 hete bencce
jogsi? azzal megy? :)) jójó, nekem is meglesz lassan, de nem azért mert én annyira akartam
jaja már próbálgatam de sehogy se tűnt logikusnak azért kéne kép, de egyébként köszi
ha most modortalan bunkó lennék, azt mondanám te meg menj és verd ki a faszod valamelyik feljebbmenődre.

de mivel nem ismerlek, és nem vagyok modortalan (max bunkó), így csak annyit mondok: GE!
?
640km-hez semmi közöm...
Van jogsim 1 hete
Sőt inkább olajat is kicseréltem, mert elég lámának tűnt a srác, meg csurig volt az olajtank, féltem h valami mol/shell fűnyíróoil van benne...
És igen, beletettem 500km-t. Sőt azt is leírtam pár oldallal ezelőtt, h ezt a gépet inkább majd pályára visszük, környéken rohangálni van nrg...
nem is tudtam józsef h bnőd van!:)
az 1000kmhez meg grat!
az a lényeg hogy a fémszar mellettinem fémszar izé megbaszkódja a geci szar fém izének a hátoldalán. és ahogy feszíted a gecivel a szart, az a szaros geci jó szarosan szoros lesz.

bocs Ata, vicc volt
Én se járok vele suliba, se boltba. Nyáron dolgozni max + barátnő aki 12km-re lakik meg így egy pár ismerőssel össze vissza motorozni. Villogás a motorral nem az én asztalom erről ennyit.
Sajna ezeknek a magyar utaknak a minősége …..
Ma voltunk a suliba lehetett jelentkezni olyanra hogy felülsz egy buszra megszámolod az embereket mert nincs annyi embere a volánnak és ezért egy műszak 3ezer Ft. Ma ki lett osztva a munka és akkor felhívta a volán az iskolát hogy a diákok nem kaphatnak jövedelmet ezért vagy kifizet az iskola vagy senki ….. azért ez is marha jó mikor meghirdetik. Hogy X pénz ezért meg ezért ilyen életkornál ..stb...stb...
Tyt 2nap alatt 1000km 4hónap kimaradás után hogy tetszik ? XD
én is szivtam vele... nem lesz sehol bontóban. rendelhetsz.
úgy kell visszatenni azt a fémszart h feszüljön mikor beledugod a csapszeget a féknyeregbe és az a fémszarság a csapszeg alatt legyen. remélem érthetően írtam
hát ha ennyit motorozna valaki mint te az biztos h nem sír h nincs olaja. ennyi motorozás után olajat sem kell venni mert magától termeli a motor fotoszintetizálással
lehet nincs még jogsija
van abba valamit amit a srác mond beláthatjátok...
ne haragudj de 2 év alatt 640 km az mi a fasz? annyit még én is megyek 2-3 hét alatt lazán pedig csak 7végén használom. és te beletettél 500km-t?
mailt olvasd el
Lerendeztük tyttel, te kvára nem kell h beleszólj.

Leszarom h hol motoroztok, sztem lassan már sehol nem lehet normálisan motorozni ebben a tetves országban a rohadt autósok, és az utak miatt... Amúgy miért baj, hogy nem füstölöm el a benzint arra h villogjak a városba/suliba, boltba járjak/kerülgessem az ifát meg a fél méteres kátyúkat
Csöndbemaradsz--- bölcs maradsz
Megszólaltál---- rábasztál



Tuning!
Ne vedd ilyen véresen komolyan a dolgot! Nagyon köszönöm hogy védesz ,írtó rendes Tőled, de ne idegesítsd magad rajta, amíg én sem teszem! Ha meg baszogatnak (bár most tudtommal senki nem nyomta), az meg legyen az én dolgom, azthiszem fórumozok már eléggé pár éve ahhoz hogy átugorjak az ilyeneken! na a lényeg, köszi még1szer, és csak szimplán szard le az ilyeneket :)
jó moccozást
Csöndbemaradsz--- bölcs maradsz
Megszólaltál---- nemtok rá rímet hiretelen
Csongi és akkor mi van ha az alföldön motorozol ? Sztem semmi ….. de látom te se sokat motoroztál erre. Én pl: még nem voltam a Mátrában ezért se nem szidom se nem mondom hogy jó.
Tyt-et meg nem tudom mi a f*szért kell folyton basztatni komolyan egyik fórumos vesz egy komoly motort és akkor már egyből szopatjátok. 1200Km van benne hát az nem sok szóval azzal nem kell olyan nagyra vágni mert az elmúlt időben nagyon okosak a hozzászólásaid ….
Húúúúúú LÉGYSZI NAGYON KÉNE A SEGÍTSÉGETEK MINÉL ELÖBB!
új Rs-ből haverom kivette a fékbetéteket és most nem tudom hogy hogy voltak azok a fém szarok benne
tudna vki képet küldeni v vmi segítséget ?
elöre is köszi