Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a 96os rsnek 98at írnak elő az tuti (tankon van gyári matrica azon van írva) az újabbaknak nemtom hogy van, most vtam tankolni és míg el nem fogy a 98as addig ugyanannyiért adják mint a 95öt
és ha lehet 1 diszkrét kérdésem eddig hány KMert motoroztál el vele? ugyértem mennyit mentél eddig amiota megvan a motor? Mert kurvára nemtom hogy milesz ha télleg elfogy a 98-as. Veszek 1 tartályautval azt 1 ideig kihuzom
Én is dettó ezt rakom bele.
Anyád picsájába kell 98 gyökér!

Nézd meg a kibaszott gyári kézikönyveket!
Kibaszott GSXR1000 K7 be is 95-van írva te teliszart sízokni!
én mindig shell 95öt tesztek bele
plakat dugulj már el. nem látod hogy már rég elástad magad. faszt se érdekel hogy mit beszélsz
Attól hogy a szemeted elmegy 95el kiafasztérdekel. Rs kényesebb, nem elég nkei a hugy 95 mint az svnek Amúgymeg kurvára 98at kell azokba is rakni
Ezaz!
Ezt a cikket olvastam sőt megvan az újság is
És tényleg igazad van a Shell 95 volt a legjobb

Egy fontos dolog van sztem h jó kúton kell tankolni. Egyet amit biztosra tudok h a JET az nagy sz@r.
Én amit jónak találok az a Shell, OMV, ESSO, Agip ezekkel van tapasztalatom sztem a legjobbak
ollan nem van h "sok neki.." max ha jobb benzint kívánna a gép,akkor el kezd kopogni,mert alacsony a kompressziótűrése
auto2
anno az Auto" írt egy tesztet ,egy kis honda monkeyn próbálgatták a kül. benzineket :D vmi olyasmi rémlik h a shell 95öse volt a legtutibb
Hát én még "anno" a Derbivel próbálgattam a benzines mizériát ....
95-öset írt a kézikönyve ! Azzal ment a legszebben. 98-assal ugyan úgy (akkor mi a faszomnak vegyek drágábbat ...). 99-es és 100-as (MOL-OMW) próbálgattam. Szerintem sok volt neki ... Nem akart úgy forogni, és nem is ment úgy végre ..

Tesóm robogójánál 98-ast ír a kézikönyv. 95-össel járok, ugyanúgy megy vele. Aztán ami történni fog jópár XXXX km múlva az meg már nem a mi gondunk, de ha a 95-östől lesz valami baja ....

Tuono-ra is 95-öst ír a könyvje. Levan baszva hogy nem tesz neki jót. Ez van ... így is lehet 275-280-ért tankolni 95-öst. Sűrűn fogok 320-ért "Prémium" benzint tankolni ...
Nézd én azt mondom h ha a nagymotorok is elmennek 95-tel akkor az RS is elmegy
De amúgy mindenkinek szíve-joga eldönteni mit tankol.
JA én olvastam egy tesztet ezekről a "prémium" benzinekről Vpower és társairól aztán a teszt végére kiderült h felejtős mert minimális ait a 98-hoz képest tudnak. Magyarul a feldughatod a seggedbe 300-ért kategória
Jah most olvastam vissza 3 hónapot és télleg a sürités miatt szétszállhat vag mi az élet de aszom ilyen baromásgot hogy megszüntetik a 98ast
detonálhat...
Amikor megvettem a motort Geri azt irta hogy nem tesz neki jot a 95 mert valamit ő is szoptt vele de ilyen 300Ft feletti bengára nemlesz pézem
fog a faszom 99-t tankolni több mint 300 ft-ért...
Elmegy 95-el is és semmi károd nem lesz szerintem. Benzin az benzin csak ne legyen sok benne a víz
Nemtudom ti hogyvagytok vele de én soha nem éreztem különbséget a két benzin között
csongi a számod majd küld már el az msn címemre emailben mert most néztem és hiányzik egy szám
Sztem ez az a gép, amit most vett Tomi. Köcsög meg nem akarta elmondani
mit hova?
nincs ennek az eleje kicsit benyomva?
95 98 ugyanaz kivétel ha nem kutfeltoltés utan tankolsz.
azt meg minek abba?
én ha csukott powerrel megyek akkor simán jó neki a 95ös is..amugy 98at szoktam ja..hát akkor majd beletaknyoljuk a hiperszuper nevü 150es oktánszámú 400 ft-os benyát..ez van..