Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na most milesz,h kegszűnik a 98? tankolunk 99est?
régebben irtátok hogy hossszútávon nem túl jó a 95ös...
srác nincs eltévedve az árakkal kapcsolatban

http://www.kepesmotor.hu/april...

:)
hagyd rá, ha plakat élvezi hogy mindenki rajta aszal, és így neki jó, akkor jó.
igaz ,hogy mindenki egy komplett idióta fasznak nézi (mert az is), de neki ez az imidzs áll jól.
..érdekes lélektani elemzést lehetne össuzeállítani az eféle névtelen,arctalan hülyegyerekekről akik így élik ki kisebbségi komplexusukat..
a sítlusból gondolhatnám azt is h Mr2T baratunk 125.vilagarol v Death Courier
hát kb.
Kiszophatsz kis buzigyerek
Tölsd ki az adatlapod tegyél fel képet h ki vagy.
Utána beszélgethetünk
JA és a két kép lemaradt
JJjáááá ott a pont Én csak az idomokat figyeltem azmeg szinte ugyanaz!
Valóban Sp01 De jók voltak ezek a gépek akkoriban.... Csak kár h abbamaradt a fejlesztés a GFR után
Még 2 kép egy GFR 250 Eddig nem is tudtam h volt 1992.93 között gyártották elvileg 12000 fordulaton 84 LE.. Nemtudom ebből mi igaz de nagyonfasza
Érdekes kis GFR125 Fordulattszámmérő és h honnan indul a piros mező... Mindez 94-ben
Sztem a korabeli Rs.Mito-kat gyalázta.
Te meg ki a bús pina vagy? idejössz oltasz mindenkit egy értelmes hozzászólásod nem volt. fogyi vagy, vagy most kötötték be az internetet? mennyél kolbászt enni
Szakadna el egy hajtókarod nem mondanál többet ilyet.
Haggyad. Nemtudja mivan a képen. Csakhogy gilera.
sp01,nem?simavillás innen nézve
basszus én tök sokat mászkálok kocsival is meg motorral is de egyszer nem állítottak meg még a yardok... sőt legutóbb mutatta is a rendőr hogy húzzam neki .. szal nekem ebből a szempontból nagyon mákom van de szerencsére még mozgó rendőrautóval sem találkozok.. bár jobb ez így mert nem éppen 50-el megyek minenhol a 30-as tábla meg egyenesen kész vicc
najóvan ha meglesz a vdue500asom vagy a széttuningolt rs250esem, akkor nem viszem el megmutatni!
Joe-Z,
nyárvégén egy éjjel lekapcsoltak egy behajtani tilossal.
odaadtam az M-es jogsit, forgalmit, biztosítást.
3000 bünti a behajtani tilos miatt
ÁÁÁÁÁÁ kizárt!
Jó volt amikor ment de amúgy ráuntam h örökké valami sz@r volt
Ebbe az udvarba többet 2t gép nem fog állni


Engem az Sp-vel a 3 év alatt összesen 4x állítottak meg abból 3 azért volt mert szimplán meg akarták nézni a motort a 4. meg azért mert sörfesztiválról hazafelé a picsának mögöttem nem volt sisakja
Egyből kiszedtek szerencsémre nem fújatták meg a szondát pedig azért lecsúszott egy pár pia
Azóta nem iszom ha vezetek. Nem kísértem a sorsot ja és azt az estét megúsztam büntetés nélkül. (tetszett a csaj a zsaruknak de nem adtam

ja meg volt mégegy amikor záróvonalon előztem egyből kiszedtek de alkudtam egy kicsit és csak 3000 lett a csekk
joe-z sztem te még sp-t szeretnél
intéztem nekik motort meg aput ismereik aztán így nincs gáz
nem para, ha szólsz a kókának vagy a gergényinek akkor nem baszogatnak a rendőrök!
nem elég ha ismered, legyél is jóba velük... engem pl útál az összes
JA a 87 rajtszámú az egy Sp02-es
jó aki ismeri a helybéli rendőröket...
Valaha az volt
CSak h örüljél
Te is összeteheted a két kezed h még nem szedtek ki
Eltiltanának egy évre a jogsitól plusz mondjuk 50 papír bírság aztán csak pislognál!
Nem is beszélve arról ha mondjuk (ne történjen meg) de okozol egy balesetet vagy baleset elszenvedője leszel kijön a zsaru és nem kérdez hanem úgy kezdi jogsi,forgalmi,biztosítás rendben van-e. Na most bármivel gáz van akkor a gatyádat leveszik! Nem is tudom h mersz nyugodtan motorozni!