Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sima platós. felfújható medencével a platón. ja, és a kabinból irányítható billencs is kell :DDD
vízágyús?
rendes szerelőhüz viszem, tök kreativ meg minden, nem is kér sokat. powerem ugy megcsinálta amikor más már rég rendelte volna az ujat. de ha egyszer alkatrséz kell és MO-n nincs az apriliának akkor jön a szokásos aprilia szöveg h 1-2 hét hát három napont jön a kamion... hát lehet h a kamion jön de h qrvára nem hoz semmit az is biztos. csak ugy jön.
Mert buzipöcs szerelőkhöz viszed. Nemhogy szólnál és mondanék neked ott pesten rendes szerelőt. Aki gyors, és korrekt.
mindig a sárga fekete 600as volt az álmom. aztán sokáig rs után a nagyobbik rs-t akartam. de én ezt komoyan nem bírom h van 1 motorom és ha valami elszáll akkor 3 hetet áll. 250-eshez méginkább nem találok majd semmit soha. az nem érdekel h minden hétvégén a körmöm alján 2 liter olaj figyel, de az igen h ebbe az országban a logisztikai képessége ezeknek a köcsögöknek 0.
Ifa kell.
bár hozzá kell tenni h jobban vonz egy rs250. csak nincs nekem idegem megint ezt játszani. ezeken a mostani napsütéses napokon 1 nap alatt 2-t öregedek oyan ideg vagyok minden reggel meg egész nap h megint mindjárt 7vége, motor sehol.... pedig oyan jól indult minden, szépen eltököltem vele télen, kigurultam tavasszal és minden pöpec, ó már csak egy telóolajcsere és akkor jön a telefon... bence lóg a telód kell bele 4 iyen szar... már megrendeltem. majd szólok...
hahaaa olyan vagyok mint egy víírus gixert a népnek
akkor te kapsz egy traktort vagy egy ifát, na jó lesz?:D
nehogymár te is gixxert vegyél.
Kell a francnak gixxer, :DD
ez mondjuk nem egy rossz ötlet:)
még 4000-t teszek a motorba aztán adom el. addig lesz 900-am. lehet a maradékot kitoporzékolom. vagy valamit addig kitalálok még:)
:DDDDDDD
maszkot tudnám ajánlani. obiban 113forintért kapsz egy 100as csomagot
így van, vegyen mindenki gixert . had hulljon a férgese.

nem csak multkor annyi festékport nyeltem a teraszon 1 oldalidom után h azóta azt köhögöm:)
így van, ne lazsálj. állsz a teraszon és várod h a szádba pottyanjon a fényezett idom?
ezért kell itt tömegmotor. gsx-r a király mindig is tudtam. nem kell itt cagiva meg ducatti meg iyen szarok. mire kapsz valamit annyi idő alatt egy egész motort kifaragok fábol. gsx-r-re pályaidom, plexi, minden van qrva olcsón, mindig raktáron, sok bontott alkatrész. második motornak jöhet 2T majd. a pályaidomomat el sem fogom adni hanem megtartom h amikor majd lesz pénzem csináljak egy jó kis reszelt 125öst csak pályára, utánfutóval:)
Hátakkor uccu neki. Mostis itt ülsz, nemhogy kint garázsban vödör viz lábad közt, ezres papír, csiszi, csiszi
ezért jó a buzuki fullgasnál eddig semmi gondom nem volt
szeretném a qrva pályaidomot is csinálni, de most az is csak áll, pedig szépen lecsiszotam. bár csak az oldalidomokat, a fej meg a far még hátravan....
mit röhögsz?:) oyan ideg vagyok már...
há nézd ha csütörtökön a gép is készen lesz akkor kiveszek péntekre is egy szabadnapot ezen ne múljon... csak mondom legyen kész... 4 hete pöcsölnek már megint. ezt a magyarországi apriliát úgy gyűlölöm, ezért nem lesz soha többet apriliám. engem ne szopassanak iyenekkel szezon közben.
én péntekre gondoltam, mert szombaton megyek túrázni neked nem jó az? csak mert lebeszéltem egy sráccal. 636os kawája van jír új