Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkoris gagyi,fogjad fel,nemvolt 150e minimum ugyhogy dobjátok ki a pőicsába.azért ilyen tempokhoz má valami hyprürtechnologiás bukó kell,mert ha 200al nekimegyek a falnak,akkor a 30ezres szétesik a fejemen,a 150ezres nem,igazhogy a szemgödrökmön keresztül folyik ki az agyam de az most nemszámít.
gyapottal kell megtömni ugye ja és gondolom nem építkezési gyapottal honnan szerezzek hozzá gyapotot meg milyen sűrűségűre vagy erösen tömjem meg
perforált csőnek hívják szedd szét tömd meg szegecseld össze
"AGV-k közözzt az elég csóró kategóriába tartozik"

ezzel most biztos kornél szivébe loptad magad...

én tegnap már láttam kornél fején is mert előttünk ment el integettem de megint nem vett észre... qrva zsírúl meg lazán néz ki a motorhoz, mégha nem is kevlár.
mondom nem tom az a cső aza lukacsos ami benne van azt látod ha leveszed nem tom lehet hogy nem furulya a neve csak másképp nem tudtam hirtelen írni
Milyen furulya rezonál? :D
Sziasztok egy kéedéssel a egy arrow rendszerem rs-en és jóval kisebb lett a hangja meg 4-5 ezer körül rezonál benne a furulya vagy valami nem toom de ezt csinálja most már,,ez a gyapot kiégését jelenti vagy mit kezdjek vele hogy visszakapjam régi hanját meg stb.
ámen
te azert igyekszel bebizonyitani naprol napra mekkora gyoker sznob fasz vagy.
A kuplung alatti nagy anya ami még parádés, a többi meg azért nehezebb mint a kivétele, mert nem egy nagy hanem sok kicsi csavar tartja össze. Ennyi!
Biztos ponotosan mér a kilóméter órád.
ja, jó nagy csavar.... egyedül lehúztad?:)
A templomkulcs gecc

Gratulálok megvetted életed nagy pénznyelőjét
Nem kevés ez a sisak egy nagymotorra?
Én is akarok most venni uj bukót és pont ugyanezt a Replika sisakot néztem ki magamnak
Viszont azt néztem h az AGV-k közözzt az elég csóró kategóriába tartozik és félek h 200 felett már nem olyan stabil, illetve nem olyan jó a légellenállása.
Mi a tapasztalatod Kornéliusz bácsi?
tudom milyen, ilyen van legjobb haveromnak
Gondolom az a b*szott nagy kulcs nem karcolta össze a környéket
Nem is olyan nehéz kiberhelni a blokkot azt hittem bonyolultam lesz a dolog 1 csavar fogja még és már ki lehet szedni de az már csak holnapra marad.. bár ezután a széthúzás az már nehezebb lesz..
nem volt katalógus :S csak a régi rs-ről
tök normális volt az eladó mondtuk hogy miként hogy lenne jó és több féle képen kiszámolta a részletetek 20%tól. ha vkit érdekel bemásolom ide
összehasonlítás képpen
jaja, nagyon fasszent jól zár... le is teszteltük ma dobogókőn
Na mostmár ezt is tudod , már ezért megérte megvenni a gépet
tényleg hasonlít a régi af1 műszerfalára, régen itt is volt egy eladó nsr 125f. én is azthittem h aprilia műszerfal van rajta
hát elrendezése hasonló
kajak tökre hasonlít egy af1 műszerfalra.