Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ha a fojtásokon kívül van még valami, igazán kifejthetnéd.
tényleg van vele ez-az. (fojtások)
de ezt leszámítva semmi bajom nincs vele. sőt! ráadásul elképesztően szép!
előre sajnálom a 2006os RS tulajokat majd rájöttök miértis!
annyi átkurás van abba a motorba mint égen a csillag!
ez volt az első és az utolsó 2006os RS-em!
bocsi bocsi ez nem a membrán én értettem félre nah de a baj az az hogy amikor kuplungolok akkor nem esik vissza alapjáratra rögötn hanem tovább pörög:(.. fals levegőt szív valahol.. idáig az volt hogy a lendkerék mögötti szimering mert nem füstöl jobban szal nem az olajnál lévő.. a másik meg itt a karbi és a henger között szívhat még... de megnézzük a szimeringet is cserélünk csapágykat szal ha már ennyire szétkaptuk akkor már kicserélünk mindent amit kell.. a hengernél is van az a powernyelv asszem nem tom pontosan de arra is rávan égve az olaj szal mindent faszán letisztítunk pöpecre megcsináljuk
lehet meggondolom ezt a hringes dolgot
Kell neki tömítés és jó lesz
de mi a baj egyébként mert arról lemaradtam...
ez szivocsonk a karbi után:) és nem para h igy néz ki... kicsit repedt de nincs semmi baja ha nem mélyek a repedések.
K-s igen.
És ez mióta membrán?
Ez a szívócsonk!
Nah kiszedtük a blokkot elkezdtük szétkapni.. a szimeringem még mindig kérdéses de az első hiba már megvan... a membránom szétvan repedve szal ezt tuti cserélni kell.. tolok fel pár képet.. viszont most kéne tudni hogy ez volt -e a hiba vagy szedjük tovább szét .. mert ha tényleg ez lenne a hiba akkor nem kéne széthúzni a blokkot de ha nem és visszateszzük és uhgynaúgy csinbálja akkor megőrülök ha újra kikell szedni szal szerintem folytatjuk a zúzást
csodalkoztam volna ha megerted mirol van szo
bocs, Kornél
kornél!ez a Kszériás vagy a drágább?
TE meg mire vered magad?
Szóltam a sisakról egy rossz szót bazdmeg?
AGV- modellek között az olcsóbb kategóriába tartozik. Ezzel semmi rosszat nem mondtam és megkérdeztem h mi a Kornél tapasztalata.
JA hogy aki drága sisakot vesz az már sznob mi? Bekaphatod te szar
A parillában van kipufogó gyapot!
Ha éppen erre jársz Kecskemét felé!
X-Lite 902-es (Nolan) csak kicsit már szar állapotban volt a plekó soxor elemelkedett
mid volt előtte?
220ig "teszteltem" nem volt vele gond, nem cibálta a kobakom, sőt még talán jobb is volt mint az előző.
Nincsmit,csak ügyesen!
Köszi a segítséget
üveggyapot,vegyél kipufogóba valót valahol motoros boltban azt biztos jó,azért ne lazára tömd,de ne is présgéppel nyomd bele,,érzéssel,legyen tele
gyapottal kell megtömni ugye ja és gondolom nem építkezési gyapottal honnan szerezzek hozzá gyapotot meg milyen sűrűségűre vagy erösen tömjem meg