Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

VÁLASZOLJÁL MÁR VAGY SZÉTTÉPLEK!
Mert nem vagy korrekt
Mond el h törve volt a motor. Engem nem a színe érdekel
Trágyásra kérjük
Elmagyarázom neked kisparaszt h az a motor nem volt úgy összegányolva mint amit te 6 kilóért akarsz rásózni valami szerencsétlenre miután rommátörted gyorsan összegányoltad és most elakarod adni.
én 22 évesen feszítek itt. légyszíves világosíts fel h ennyi idősen miyen legyen az első motorom, h ne lógjak ki a sorból.... illetve szeretném megkérdezni h előnyösnek tartod-e ősszel egy 600-asra való átülést, vagy szted várjak még vele?
segíts!
köszi!
Te beszélsz kis patkány Nemmersz kirakni magadról egy képet nehogy körberöhögjenek mekkora balfasz vagy..... istenem csinált egy 4 szívű RS-t
Az SP02 már elment már áttértem a keményebb dolgokra

De tényleg mitörtént beszart a számítógépes színkeverés h ilyen lett a motor Csak enyhén csicsás
mindig felbukkan a srác
LoooL

Kinézek az ablakomon, és látom a Good Bike-ot
Én inkább nem ajánlanám!
Szakértelmet megkérdőjelezném!

Kérdem hogy mi a megoldás az 5-6 ezer közti lyuk-ra.
"Hááát azt nemtudjuk....
De fúvókázás segít rajta"

Meg: " bocs, most nem érek rá, össze kell raknom egy RSV-t ..." 3 perc múlva a házunkelőtt autókáznak a szerelők ...

Eladó csaj: "Ez itt a katalizátoros motor, azért olcsóbb... az meg az injektoros ..."

Szal megvan a véleményem Kempf Tomiról és a bagázsáról !
De az Impreza az szép
Szia Good-Bike Békéscsaba nagyon olcsó!én eddig mindent onnét rendeltem!
Bazz
ilyet ...
mi ment itt este ...

Loki osztja az észt, tuning osztja loki-t, sco- osztja tuningt, csombek osztja sco papát ....

komolyan mondom ...

annyi hasznos infotmáció hangzott el ....
alíg bírta bevenni az agyam!

Nekem Rotax blokkos a Tuono
Akkor folytott a kipu?

Nincs jobb dolgotok
Itt a tavasz, lehet menni motorozni. Vagy csajozzatok. De ilyen faszságokat ...
Áhh...
Látom azért már egyszer jól elvolt dobva a motor.... Kicsit szívárványszínűre sikerült újrafesteni
Hali!
Valaki nem tudna segíteni abban, hogy hol tudok rs alkatrészel utánn nézni?
Sziasztok érdeklődni szeretnék ,hogy egy aprilia rs 125 re új hátsó rugóstag mennyibe kerül újonnan fontos köszi!
konnyen lehet
ha rendesen leírod akkor itt nagyrésze azt sem tudná mire gondosz
downloadra gondolnának
ott a pont
Azért beszarás komolyan,hogíy itt a jóidő és itt vinnyogtok,hogy melyik mennyit megy!
Van már mindenkinek kamerája-csináljon vigdit és rakja fel!Ennyi kb.Így nem kell senkinek bizonygatni az igazatokat.
ki a krisztián ? biztos nem mivel adja őket tovább ..... msot derbi senda van 300ért
ez tok igaz, de azert leirni tanuld meg
neked meg 1 napja van 125-ösöd és okítod a másikat sületlen baromságokkal, aprilia blokk, tuning dob meg hasonlók...
te is naon értesz hozzá az láccik
mennnyi ideje van 25-ösöd testvérem?
scoefield a szakember .....
mikor mult héten meghirdettem felhivott hogy vissza venné:)