Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tök kiváncsi vagyok h jut az embernek oyan eszébe mondjuk egy reggel h "hmmmm ma elmegyek TÚÚÚRÁZNI a motorral" :)
egyszer meg valaki felhívott h nincs-e kedvem bemenni a városba csak úgy motorozni.... az is mi a fasz már:) mai program városban motorozok.,...
mész majd vele túrázni?
Elégez. Már félek tőle.
na az tökjó.. akkor mostmár rakhatsz rá mégnagyobbat :)
Nevetni fogsz. De azvan rajt. Nem holmi 60-as vagy 50-es henger :D
ez a beszéd :) legyél velük kemény!
Sziasztok!
Légyszi segítsetek!
Keresek rs125-höz (92) elsőlámpát és plexit ha van valakinek ilyen akkor az légyszi íjon
a gsxr@t-online.hu ra!
Köszi
hétvégén jön valaki gurulni valamerre?


Kezdesz beérni
rakj rá 70es hengert legalább!
Haggyatokmár. :D
majd rakj már fel egy szimós képet
Aztakurva
Hogyne jöhetnél, túratempó úgyis mint egy reomás járókeretes öregasszonyé.
ennyi nekem most egy babettám van,jöhetek én is?
psszt. Az a gép top secret. Nem osztom meg itt. :D
Szeretnék egy Yamaha WR-t. Meg így legalább tudok majd a haverokkal motorozni, mert nem sok gyorsaságis ismerősöm van. Meg hát a magyar utak sem segítik az efajta motorozást...
A Dáviddal csak rosszuljárunk.... Mindig felvonuláson lógatja a Szimó elejét a levegőben
Miért adod el?
menjen veled a faxom...
csak felvonulni vagyok hajlandó. azt is csak akkor ha józsef (tuning) is jön!
Haggyátok már szegényt. Minek osztani? Olyan hülyék vagytok, most komolyan! Szemembe könny csordul mikor szegény, ártatlan gyerekeket, forumtársakat oltjátok. Undorító csúnya dolog. Fogjunk össze és menjünk együtt túrázni, sörözni, lemenő nap fényét nézegetni, ahogy megtörik a motorn, majd faralgatni! Én bennevagyok, és ti? Béke legyen, ne veszekedés! És éljene mindörökké a túrázás és gumifüstölés!
qrva életbe h ezen a fórumon már tanácsot sem lehet kérni