Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez atartalék-dolog egy nagy baromság...... én addig használtam úgy a benzincsapot amíg egyszer előzés közben elfogyott a benzin és szembe meg jött a kamion.... szar érzés volt Azután mindig alapból tartalékon volt a csap
Enyémen sincs benzin szint jelző, lötyögtetem aztán tom h menyi van benne
Meg ott a tartalék.
Minek benzinszintjelző? A Gilerán tudtam ha telenyomtam a tankot utána 100km után kereshetem a benzinkutat
spicc spicc
Hol a lábad a második képen? :D
MSN-re gyere már fel lécci ...
nagyonfaszát rajtoltál,én meg elbasztam,van ez így:)
Mostmár megvan mivolt a géppel ugyhogy legközelebb talán elkaplak rajtnál
meg remélem utána se előzöl majd meg
ha a sárga mito végigment volna akkor lehet nemlennék már közöttetek
bevállaltam volna mindent...
majd aprilia nyíltnapon edzünk még aztán alpokadrián remélem már talán tudok csapódni az élmezőnyhöz egy "szokásos" rajttal

első képen vezettem a kategóriát... (mitogeri is mögöttem volt akkor még!)
gecibüszke vagyok magamra! és nagyon boldog hogy így összejött az első versenyem!
remélem a tendencia megmarad vagy még talán jobb is lesz
ne búsulj,a mögötted levő idom nélkül mito is majdnem megadta magát,meg az alig ment...a sárga evo is membrános lett,nem a cagivák napja volt
ok köszi reménykedek... :)
még régebben pereceltem és egyszerüen nincs senkinek se lábtartokonzol aki el is adná...
Azért gondoltam, hogy jobb, mert mindenki azt írta itt h 2Tvel kell pályázni...
Buzi :D
te vagy a csapongó hittérítő..
Nemjobb Amúgy jobb féktávokat lehet venni, meg jobb vele kanyarodni. ennyi
Császtok!
Miért sokkal jobb a 2T pályára mint a 4T?
Császtok, az uto9lsó az én lettem:-((( Sajnos ezt hallottam: A 48-as számú versenyző technikai hiba miatt feladta a versenyt... fucking:-(
De raktam pár képet Cagiva MIto topicba...
Amúgy geci jó volt a verseny, azt a 3 kört élveztem nagyon:-)
utolsó lett amúgy 5. Ricsi meg 4.
Hanyadik lettél hétvégén? Eredményeket nem láttam sehol, semmilyen oldalon....
mi megyünk tutira!

elvileg lesz Aprilia RS125 betétfutam azon indulunk...
(lekéne menni 2:25re
Alpokadrián egy jó rajt után kéne tartanom a Kupás dobogós helyezést mert az nagyonkomoly lenne
futás nekem nem megy,rosszak a bokáim,de majd igyekszem:D akkor inkább bringázok:)
Inkább fuss, az növeli az állóképességet. Ha meg sokat úszol akkor izom lessz, +tömeg.
úszás lesz,nem használok tömegnövelőt eszembe se jut...így is gecinehéz vagyok a versenyzéshez
Sziasztok!

Jön valaki április 18-án az Aprilia nyílt napra a Hungaroringre? Milyen feltételekkel lehet kipróbálni a tesztmotorokat?