Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézdmeg!
Szewasztok!
Tudnátok nekem segíteni? :)
Milyen árban mozognak az Rs 125-ösök az 1996-os évjárattal?
Mibe kellene?RS-be? Gyári vagy karbon?(ha karbon malossi v polini?)
"csak egykét cucc" ...
nekem egy cucc kell egy kibaszott membrán és itt szopok vele faszkivanmár
Nem. Azért nemkell ilyen összegekre gondolni. Szinte mindenem van. csak egykét cucc kell, dugó, hengerfej, feszítő:D
Van biztos alapja amit mondassz!
De jobb a hangja című sztorit ne firtassuk szerintem!
Kinek a pap kinek a paplan...
Te trehány állat Most csináltál egy párszázezres kárt....
Nekem az is biztos h soha többet nem lesz 2T motorom a 4T kicsivel gondozásmentesebb jobb a hangja és sokkal megbízhatóbb.
hát ja, benne van a pakliban. "A 2t azért jó, mert jó" ennyi.
sajna ez az kormány nem arról híres hogy magukon kívül valakinek is megkönnyítenék az életét ... de nem akarok politizálni inkább megyek vissza gumishoz a motorért
Nem azt mondtam ,hogy így lessz hozzá tehettem volna bárcsak így lenne !és nem lenne baj ha ahogy te mondanád nem csak "paraszt vakítás" lenne habár mi nem az amit mondanak?
nah ennyit erről is valahogy ezt lehetett sejteni, hogy ez csak parasztvakítás ...

bammeg ilyet se láttammég , hogy így szétverjék a dugót a szelepek
Jó a 4t. Kawa engem nagyopn meggyőzött. Én hibám volt, hogy tönkrement. trehány voltam. És szíjfeszítőt nem cseréltem. Átugrott a vezérlés és paff. De addig nagyontetszett ahogy ment, viselkedett.
Na miértis? Azért mert 10ezrenként dugótcserélhetsz, vagy bármelyik pillanatban megszorulhat alattad? Ha motoroztál volna a tiéddel akkor rájöttél volna te is b.zdmeg.... Ennyi
Azz széép. Dugóból se sok maradt... Látod Joe, ezért jó a 2t
esetleg akasztónak
Srácok, van 4eladó szelepem, fülpicskálónak, dobálózni, húsvillának még jó.
sztem meg ugyanaz a blokk..
totalbike cikk
jó kis áprilisi tréfa volt, mi ?!
sztem rs 50
Sziasztok ki mit mond a 1998-2002 rs-ek tulajdonságukra, kössz
Ez a kemény.....
láttam ma egy szürke RS125öst kispest és lőrinc környékén, innen valaki?
Lehet hogy van a kormányban egy motoros, ha nincs akkor, 100hogy nem törlik el, bár inkább ne legyen igazam
Ezt honnan szedted?