Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://motomix.hu/index.php?id...[tt_news]=357&tx_ttnews[back
Pid]=76&cHash=70f812287a
jó kis pálya RS
Itt a biztosításon kívül semmit nem kell fizetned és versenyezhetsz?
hátmer akkor csak sportorvosi lesz, licensz még nem. De majd próbálunk intézni valamit :)
figy sztem Rezsővel megdumálod és fel fog engedni!
hozzd el az összes orvosos szarodat aztán megdumálod vele...de ha 26.án mész akkor 27re ménem lesz kész?
Mindegy. Megyek elsején napi licenszel. 26án meg meglesz a sportorvosim, már voltam neurológián, szemészeten, gégészeten. minden rendben, már csak a pecsét kellene, de most sok focista csapat sportorvosilyát csinálják, ezért most nincs idő! Motorosoknak jólesz 26-án is. Nemvicces picitse, hogy 27-én csak licenszes ember mehet nyíltnapon, nekem meg előzőnap les meg csak a sportorvosim. Szal 27.-e kilőve, maximum nézelődni,kémkedni, dumálni megyek fel. Szal, jah.
menj oda és mond meg hogy neked ekkorra kell a dolog és mond azt hogy meghálálod ...mert neked csak egy igazolás kel amire ráirja hogy sportolásra alkalmas vagy, nyom rá egy pecsétet hogy VERSENYEZHET és odairja hogy 1évig ennyi....
énis szoptam csomót vele

kedden szombat vasárnap kintleszünk elvileg megyünk mindegyiken...
héten lesz kész a pályaidom meg sztem matrica is talán...
egyenlőre így áll a vas:

Bátyámé is hasonlóan!
(jah és nem ez a kipuff lesz rajta, azmég alakítás alatt van )
Arra hogy melyik motorba mennyi km-van arra csak annyit írnék hogy Tesóm robogója 3 éves, és 1200 Km-es

És én is használom városba (bár tény, nemsűrűn )

Szoval ennyit szerettem volna mondani leginkább ddt500-nak
ja de látom ott van kisbetűvel, h saját motorral biztosítási díjat kell fizetni... ennyit erről:) az uj rs-t nem próbálom ki mert félek a második kanyarban elnyalnék vele mert uj gumi, vagy megakadna vagy kiesne a kereke vagy mittomén, aztán mehetnék haza szüleimhez a csekkel:)
De mekkora trógerség már szerdára rakni. Igazolást kell szerezni valahogy...
Errefelé olyan a sportorvos, h kivárod a sort ami min. 3 óra, aztán bemész, és pecsétel. Ennyi. Csak az a taktika h többen kell menni, mert különben kéri a vizsgálati eredményeket. De még ha el is küld vérvételre, akkor is megvan 1 nap alatt.
valaki felhívta már őket?
csak azért mert tavaly ez az ingyenes azt jelentette h bemehetsz, nézelődhetsz meg lightosan kipróbálhatod a pályán a motorokat amivel ha elnyalsz, jön a számla. a futamokra meg 5 ropi (vagy 10) ellenében nevezhetsz saját géppel. :S remélem idén más lesz de ha valaki felhívja őket az írja már le mint mondtak.... ha már úgyis kibérelik a pályát akkor legalább lenne ingyenes az apriliásoknak, talán egy ekkora cég megengedheti magának.
én megyek... megnézem a dunlop-ot, meg szurkolok meg iyenek:)
ja, meglett mert nem egyedül motoroztam hál" istennek...
meg annyira nem is volt para mert esztergom-visegrád-szentendre fele mentünk és visszafele itt pesten szakadt csak le
NEmtud véletlenül valaki innen egy gyors sportorvost? Szopatnak de kőkemény. kaptam 26r aidőpontot, amivel megvagyok lőve---

Tényleg, jön valaki 27-én, 31-én, elsején ringre?
elhagytad v megvan? szívás az ilyen
teccik ez a dolog, h addig nincs új amíg meg nem keresed az árát. Dettó énis így vagyok ezzel.
nem tervezek semmit nem is fogom ezt eladni amíg nem keresem meg egy új árát.. najó beérem egy k6os fekete 750essel is

Joe nem volt és most sincs semmi baja kötelezőre vitték mindig, szervízfüzete van eddig 2000km alatt annyi baja volt h leszakadt a rendszám
a papucsoddal nem kompatibilis egyik sem
az enyémet a képeim közt nézzétek!
az 1el ujabb rs idomjaival? szowal rá lehet rakni?
Azén rs emnek az idomjai kompatibilisek az
Miért is? Szerintem akkor lennék az ha nem vallottam volna be nem?
Te gané!
mekkora surmó vagy
Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy Én 30 000km-er vettem a mocit.