Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valamilvel muszáj riogatnom azt a sok barmot aki szívni akar rendszám nélkül.
Mikor vezetnék be az 50esre a rendszámot? Ne beszélj hülyeséget Tyt. Kicsit gondolkozz rajt. Szerinted miért nem vezetik már be sok sok éve?
mien néven van?
Te pont szívtál vele, de nekem se futotta rendszámosra, és már azért 2 éve mászkálok 50es papiros mocival, ha nem úgy viselkedsz nem baszogatnak
gyerekek, nézzetek be az "50es motorok" c. topicba, van ott egy srác, aki aztmondja magáról hogy 17 éves, de közben meg szerintem 10 a képei alapján :)) ti mit tippelnétek?
JociRS, felejtsd el.. csak szívnál vele, nem éri meg. én csináltam több mint 1 évig intenzíven, és hidd el nekem, nem jó móka! meg aztán csak lesnél ha bevezetnék a rendszámot 50esre! eladhatnád az rst a bontóba!

800-1000kmként eszik meg 1L fullszintetikus motorolajat, amúgymeg váltóolaj kell ezenkívül bele. (természetesen)
Szia köszi a válaszod. gondolom a váltóban nem nagy összeg 1 olajcsere. én a robogomban castrol rs t használok. akkor mit ajánlanál bele? és még azt szeretném megtudni, hogy milyen sűrűn kell láncot meg fogaskereket cserélni és h ez mennyibe kerul. meg mennyi a fékbetétek ára. előre is köszi mindenkinek
A váltóban kell olajat Cserélni. vagyis érdemes Amugymeg fullszintetikus olaj kell bele mind1milyen márka a castrol állitolak kokszol én is leszokóban vagyok róla uccsó flakont öntöttem bele...
és még azt szeretném megtudni, hogy a rendőrök mennyire állítgatnak meg? mert 50 es papírral szeretnék 125 öst...
Sziasztok

most szeretnék venni 1 rs-t. valaki hozzáértőtől szeretném megtudni, hogy mire figyeljek vásárlásnál. 300 e ft körül gondolkodom. valakinek esetleg ajánlat? mennyit ezsik 1 ilyen moci, és még azt szeretném megtudni, hogy milyen olajat kell ebben cserélni? mert ugye kétütemű és a motorban nincs olaj. vagy rosszul tudom? köszi elöre is mindenkinek
nyugodtan mehetsz vele így is, nem foglalkoznak vele csak a cm3ivel általába
a gixxer az nemrossz!
hozzáértők! mennyibe lenne ezt kompletten forgalomba helyezni itthon zusammen?
Hát ilyen baszást faszan sikerült eltörjem azt a kis vasat ami a kuplungkart fogja fel
remélem Gerinek lesz ilyen kis motyója és nem kell komplett uj kart vennem
Mindig történik valami még jo hogy nem a szezon kellös közepén Szerencsére a hónap végére jobb idő néz ki....
Hali!
Mit kell elintéznem ahoz hogy egy 21kW-os papírokkal rendelkező Rs-t A1-es jogsival lehessen vezetni?
Miértbaj, ha pályáztak vele? Én utcán is huggyá hajtom a gépet, sőt utcán még kapja a kátyukat is. Pályán sima út, csak forgatva van,, ahogyan utcán is. ..
azért mert pályáztak vele nem jelenti h egy szemét. sztem annyit megér. és legalább bevállalja h pályázott. más felteszi az utcai idomot, aztán vigyed...
rsata: Most őszintén az a kawa amit belinkeltél az még 5 kilót sem ér meg... Max annyi h 2 liter benzin és felgyújtani a pics@ba Szétpályázott leharcolt hulladék....


A Gixxer az viszont jó
Ennek mi köze van a valódi motorokhoz? Gondolom a robogóval nem sokat túráztok. Szombathely-Bp. oda vissza 500km.
Meg pár évvel ezelőtt volt olyan, h volt valamilyen kapcsolata a vezetőségnek, és csak beküldték pestre a játékengedélyeket, és pecsételve visszaküldték. Szóval elvileg más sportorvosnál is megcsináltathatod. Bár a fasztuggya most mi van, mindent összezutyultak...
Tudom, mert már pár éve ezt csináljuk, és nálunk ez bevált
Ezvan. Gyere old meg, ha ennyire nagy a szád. Hiddel próbáltam.
de nekem sincs még a licensz csak annyi hogy megvan a sportorvosi és azzal elvileg odamész március 31.én és kiváltod csak a kártya majd késöbb lesz kész asszem...de ebbe nemvagyok biztos...bátyámnak irjál és kérdezd meg...

én sztem csütörtökön kimegyek és megcsinálom biztos ami biztos alapon...
Dehát ez tök gáz, egyáltalán az h időpontot ad, nincs 2 perc se az egész, odamész, és addig toporzékolsz és követeled a pecsétet míg meg nem adja. Azt ne mondja már egy doktor se h annyira elfoglalt, h ennyit nem tud megcsinálni...